Oferty
Technik ds. Testów
Inżynieria

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura
BorgWarner eMobility Poland

Od ponad wieku zajmujemy się projektowaniem i produkcją systemów, które definiują sposób, w jaki się poruszamy. Dziś, wraz z najlepszymi na świecie technologami, inżynierami i producentami OEM, przyspieszamy przejście świata na e-mobilność.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

pomysłowość

Microsoft Office

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Wsparcie procesów automatycznego testu i programowania,
  • Analiza logów testowych i diagnostyka błędów,
  • Wsparcie utrzymania ruchu urządzeń testowych,
  • Prowadzenie analiz statystycznych procesów testowych,
  • Pomoc Inżynierom w weryfikacji pokrycia testowego produktów,
  • Przygotowywanie analiz systemów pomiarowych.

Kogo szukamy?:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: elektryka, mechanika, robotyka),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i otwartość do nauki.

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym, zrobotyzowanym parku maszynowym,
  • Pracę w systemie trzyzmianowym,
  • Możliwość rozwoju zawodowego na stanowiskach inżynieryjnych,
  • Klimatyzowaną halę produkcyjną,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, umowa o pracę,
  • Bezpłatny transport do fabryki (trasy z Sochaczewa, Błonia, Żyrardowa, Leszna, Kampinosu),
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover dla Pracownika i jego rodziny,
  • Dofinansowania na święta, świąteczne prezenty dla dzieci pracowników,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia PZU.