• Wszystkie ofertyLublinBI & DataAnalityk Biznesowo - Systemowy (sektor ubezpieczeniowy)
    Analityk Biznesowo - Systemowy (sektor ubezpieczeniowy)
    BI & Data
    Britenet

    Lublin
    4 563 - 5 121 USDNetto miesięcznie - B2B
    3 549 - 3 803 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    branża IT

    SQL

    analiza

    BPMN

    UML

    Mile widziane

    branża ubezpieczeniowa

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Poszukujemy Kandydatów na stanowisko Analityka Biznesowo - Systemowego do projektu w sektorze ubezpieczeniowym.

    Gotowość do pracy hybrydowej (Lublin).

    Firma ubezpieczeniowa - sprzedaż i obsługa ubezpieczeń komunikacyjnych i non motor.

    Projekt dotyka:

    - procesów wdrażania nowych produktów

    - tworzenie i optymalizacja systemów backendowych w zakresie procesów posprzedażowych i obsługowych w zakresie procesowania polis i szkód

    - integracje z systemami zewnętrznymi (UFG, Systemy do rejestracji i procesowania szkód)

    - wdrażanie innowacji związanych z ubezpieczeniami

    Nasze oczekiwania

    • Minimum 3 lata doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań informatycznych, w obszarze analiz biznesowych, danych i systemowych
    • Zbieranie wymagań i tworzenie specyfikacji biznesowej, systemowej i integracyjnej
    • Praktyczna wiedza z zakresu analizy danych oraz modelowania procesów biznesowych
    • Znajomość standardów modelowania procesów biznesowych: BPMN, UML
    • Podstawowa znajomość SQL
    • Współpraca z biznesem
    • Współpraca z obszarem testów w zakresie akceptacji scenariuszy testowych
    • Umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy
    • Znajomość j. angielskiego: B1
    • Wykształcenie wyższe
    • Gotowość do pracy hybrydowej (Lublin)

    • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej

    Co oferujemy

    • Niepowtarzalna atmosfera – Dobra i przyjazna atmosfera w firmie oraz zadowolenie ze współpracy zarówno z kolegami z działu, jak i bezpośrednimi przełożonymi.
    • Imprezy integracyjne – Duże, wewnętrzne konferencje technologiczne, przyjęcia gwiazdkowe oraz wyjścia zespołowe.
    • Elastyczność – Tryb świadczenia pracy jest elastyczny i dostosowany do indywidualnych preferencji: zdalnie lub w modelu hybrydowym.
    • Ścieżki rozwoju – Są jasne, proste i na pewno nie wyboiste. Do wyboru ścieżka rozwoju managerska lub ekspercka.
    • Certyfikaty – Ułatwiamy rozwijanie pożądanych kompetencji, dofinansowujemy szkolenia oraz kursy.
    • Bezpieczeństwo – Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku oraz realizujemy krajowe i międzynarodowe projekty. Umiejętnie zarządzamy zadaniami oraz umożliwiamy płynną alokację pomiędzy projektami.
    • Wymiana wiedzy – Dla chcących się rozwijać mamy wewnętrzne meetingi technologiczne i autorskie programy szkoleniowe. Można uczyć się od najlepszych, a także dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w trakcie firmowych i branżowych konferencji technologicznych.
    • Prywatna opieka medyczna – Dbamy o zdrowie. Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
    • Multisport – Basen, siłownia, taniec, joga, sztuki walki. I to wszystko z kartą w wersji PLUS. Idealne rozwiązanie dla fanów sportu oraz amatorów aktywnego wypoczynku.
    • Język angielski – Tym którzy mówią płynnie i chcą utrzymać ten poziom lub pragną rozwinąć swoje umiejętności językowe, umożliwiamy bezpłatny udział w zajęciach z języka angielskiego. Lekcje realizowane są w nowoczesnej i bezpiecznej formie spotkań on-line. Just learn IT!
    • Komfort pracy – Atrakcyjnie urządzone strefy relaksu, dostępne w największych oddziałach firmy, zachęcające do odpoczynku w ciągu dnia oraz wyposażone kuchnie z aromatyczną kawą.
    • Wspieranie aktywności – Mamy drużyny piłki nożnej, rozgrywamy mistrzostwa, mamy na pokładzie maratończyków i innych aktywnych wielbicieli sportu. Wspieramy wszelkie pasje.

    Wszystkie ofertyLublinBI & DataAnalityk Biznesowo - Systemowy (sektor ubezpieczeniowy)
    4 563 - 5 121 USD

    B2B

    3 549 - 3 803 USD