Oferty
Specjalista ds. sprzedaży F&I
Nowa
Sprzedaż

Warszawa
7 500 - 10 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Rodzaj pracy
Freelance
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

ubezpieczenia

finanse

e-commerce

sprzedaż

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Carvago to największa europejska platforma internetowa do kupna i sprzedaży samochodów używanych. Przełamujemy utarte schematy, nieustannie się rozwijamy i wchodzimy na rynki kolejnych krajów europejskich, czyniąc kupno lub sprzedaż samochodu z komfortu własnego domu powszechną praktyką.

Kim Jesteśmy?

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy inwestycyjnej EAG, koncentrującej się na cyfrowej transformacji rynku motoryzacyjnego. Od kilku lat wprowadzamy innowacyjne rozwiązania w sektorze motoryzacyjnym, zmieniając rynek samochodów używanych w całej Europie. Jesteśmy zespołem ludzi z różnych krajów i dziedzin, których łączy wspólny cel. Dowiedz się więcej o tym, jak działa nasza usługa, w naszej reklamie telewizyjnej: [https://www.youtube.com/watch?v=5dU3y6a9RAU].

Dlaczego Carvago?

Oferujemy doskonałą możliwość rozwoju kariery w odnoszącej sukcesy międzynarodowej firmie. Otrzymasz ponadprzeciętne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju. Jeśli polecisz nam nowego kolegę, otrzymasz nagrodę finansową. A na deser – będziesz mieć możliwość zakupu samochodu na korzystnych warunkach.

Co Będziesz U Nas Robić?

Będziesz tworzyć oferty ubezpieczeń oraz oferty finansowania dla klientów Carvago. Będziesz prezentować te oferty klientom Carvago, aby je sprzedać. Przygotujesz umowy i niezbędne dokumenty dla klientów Carvago. Weźmiesz udział w wyborze partnerów dostarczających produkty finansowe/ubezpieczeniowe, które Carvago będzie oferować na swojej platformie. Będziesz projektować procesy biznesowe i komunikować się z partnerami biznesowymi. Będziesz analizować i proponować zmiany w codziennej komunikacji z klientami. Aktywnie weźmiesz udział w projektowaniu kampanii sprzedażowych.

Nasz Idealny Kandydat

Posiadasz wiedzę na temat produktów finansowych i ubezpieczeniowych. Masz zdane egzaminy z ubezpieczeń i kredytów konsumenckich. Jesteś osobą zdeterminowaną, którą motywują bonusy finansowe. Masz doświadczenie i bez problemu negocjujesz oraz sprzedajesz przez telefon. Jeśli pracowałeś w sprzedaży telefonicznej, będzie to dodatkowym atutem. Doskonale znasz język polski i nie masz problemów z gramatyką. Potrafisz dotrzymywać terminów. Nie masz problemu z komunikacją w języku angielskim. W końcu, jesteś zorientowany na cel, zmotywowany przez osiąganie wyników sprzedażowych.

7 500 - 10 000 PLN