Oferty
Regionalny Dyrektor Nadzoru Dydaktycznego
PM

Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca mobilna
Centrum Nauki i Biznesu Żak

Chcemy, aby nasi klienci znajdowali pracę w zawodzie. Zdobywali upragnione awanse albo po prostu - rozwijali swoją pasję. My jesteśmy drogą, która prowadzi do ostatecznej destynacji: SUKCES.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

pedagogika

prawo jazdy kat. B

prawo oświatowe

oświata

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna
Friendly offer

Centrum Nauki i Biznesu Żak to największa w Polsce sieć szkół policealnych, w której uczy się kilkadziesiąt tysięcy słuchaczy i która może się poszczycić mianem lidera w dziedzinie usług edukacyjnych. Oddziały Żaka znajdują się w 80 miastach w całej Polsce.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko

REGIONALNY DYREKTOR NADZORU DYDAKTYCZNEGO

(praca mobilna)

obszar operacyjny:

Biała Podlaska, Białystok, Chełm, Kraśnik, Legionowo, Lublin, Łomża, Mława, Olsztyn, Ostrołęka, Ostrów Wielkopolski, Piaseczno, Pruszków, Siedlce, Skarżysko-Kamienna, Skierniewice, Suwałki, Toruń, Tychy, oraz miejsca, delegowane.

Idealny kandydat powinien posiadać doświadczenie na jednym z nw. stanowisk:

  • Dyrektor szkoły społecznej;
  • Manager w placówce oświatowej (minimum szkoła średnia)
  • Wizytator Kuratorium Oświaty;

Zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

  • Ewaluacja i kontrola działania kilkunastu placówek oświatowych na podległym terenie zgodnie z prawem;
  • Ocena i analiza stanu i efektów działalności dydaktycznej podległych placówek;
  • Wdrożenie dydaktyczne dyrektora szkoły oraz pracowników dydaktycznych
  • Wdrażanie nowych oraz naprawczych programów dydaktycznych;
  • Ocena warunków dydaktycznych oraz nauczycieli;
  • Inicjowanie działań rozwojowych;
  • Inicjowanie działań poprawiających jakość kształcenia
  • Kontrola prawidłowego wykonania przepisów i rozporządzeń w podległych Szkołach
  • Analiza wyników kontroli, egzaminów, matur i rekomendowanie działań naprawczych i wspierających,
  • Wspieranie placówek oświatowych w wykonywaniu ich działań dydaktycznych oraz innych działań statutowych;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus system premiowy)
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • samochód służbowy (również do użytku prywatnego)
  • ubezpieczenie NNW oraz pakiet sportowy na preferencyjnych warunkach

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie, mile widziane przygotowanie pedagogiczne
  • Znajomość ustaw: prawo oświatowe, o systemie oświaty
  • Minimum 3 lata stażu pracy w obszarze oświaty
  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz konsekwencja w dążeniu do celu
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu