• Wszystkie ofertyWarszawaLogistykaInneSpecjalista ds. planowania zapasów
    Specjalista ds. planowania zapasów
    Logistyka
    Chefs Culinar

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    Microsoft Office Excel

    planowanie

    język angielski

    Opis stanowiska

    Chefs Culinar to rodzinne przedsiębiorstwo z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem. Wyróżnia nas szeroki asortyment produktów spożywczych i przemysłowych oraz kompleksowa obsługa klienta. Naszą specjalizacją jest dedykowana obsługa firm gastronomicznych, dla których od lat jesteśmy partnerami w biznesie. Zaufaniem obdarzyło nas wiele restauracji, hoteli, firm cateringowych i punktów zbiorowego żywienia. Świadczymy swoje usługi w Niemczech, Danii, Szwecji, Niderlandach, Austrii oraz Polsce. Nad wysokiej jakości serwisem dla klientów Chefs Culinar czuwa ponad 6000 pracowników, których kompetencje i skuteczność codziennie budują nasz sukces.

    Pracodawca godny zaufania? Tak, Chef!

    Chcesz, aby ktoś doceniał Twoje kwalifikacje, inspirował i stawiał przed Tobą wyzwania?

    Dołącz do naszego zespołu.

    Miejsce pracy: Wiskitki

    Zadania:

    • budowanie optymalnych zapasów oraz nadzór nad nimi,
    • składanie zamówień do dostawców
    • współpraca z dostawcami i uzgadnianie warunków realizacji dostaw,
    • monitorowanie realizacji zamówień,
    • aktualizowanie danych o produktach,
    • współpraca z innymi działami firmy,
    • nadzór nad dokumentacją dostaw,
    • prowadzenie postępowań reklamacyjnych

    Wymagania:

    • znajomość pakietu MS Office w szczególności arkusza kalkulacyjnego - Excel
    • samodzielność, dokładność oraz skuteczność w działaniu
    • wielozadaniowość, dobra organizacja pracy własnej
    • zdolności analityczne i numeryczne
    • umiejętność pracy pod presją czasu i w stresie
    • nastawienie na ciągłą poprawę wyników pracy
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość j. angielskiego - codzienna komunikacja
    • znajomość branży gastronomicznej - mile widziana

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie uwzględniające poziom doświadczenia zawodowego
    • opiekę medyczną w sieci przychodni i placówkach partnerskich Enelmed
    • ubezpieczenie na życie i zdrowie
    • dofinansowanie do zajęć sportowych i platformy edukacyjnej
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • dobre warunki pracy - nowoczesny budynek biurowy z kantyną pracowniczą
    • program wdrożeniowy

    Wszystkie ofertyWarszawaLogistykaInneSpecjalista ds. planowania zapasów