• Oferty
  • Wszystkie ofertyPszczynaLogistykaInneMagazynier
    Magazynier
    Logistyka
    Zamel sp. z o.o.

    Magazynier

    Pszczyna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    elektronika

    elektryka

    Opis stanowiska

    ZAMEL to polski producent z 35-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI. Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

    Magazynier

    Zakres obowiązków:

    • kompletowanie zleceń produkcyjnych za pomocą skanera
    • przyjmowanie towarów do magazynu i wydawanie na produkcję
    • właściwe rozmieszczenie przyjmowanych towarów w magazynie oraz dbałość o ich rozmieszczenie w wyznaczonych miejscach
    • utrzymywanie dobrej organizacji i porządku na magazynie
    • praca na wózku widłowym

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie techniczne (mile widziany kierunek elektroniczny, informatyczny)
    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
    • dobra organizacja pracy i punktualność
    • dyspozycyjność (praca na 2 zmiany)

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • korzyści pozapłacowe (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne)