• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażSprzedażSpecjalista/ Specjalistka ds. sprzedaży e-commerce
    Specjalista/ Specjalistka ds. sprzedaży e-commerce
    Nowa
    Sprzedaż
    Cliamteo.eu Sp z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    customer service

    komunikatywność

    handel internetowy

    Allegro

    Amazon

    e-commerce

    sprzedaż

    Mile widziane

    Amazon Ads

    Baselinker

    język niemiecki

    Allegro Ads

    język angielski

    Opis stanowiska

    Poznaj Nas!

    Jesteśmy importerem i dystrybutorem urządzeń do wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania i uzdatniania powietrza, jednym z pionierów handlu internetowego w branży HVAC w Polsce i niekwestionowanym liderem w tej kategorii na platformach sprzedażowych.

    Nasze marki: Harmann Ventilatoren, EBERG, wentylacja24.pl pozycjonowane są w czołówce najbardziej rozpoznawanych marek w swoich obszarach produktowych.

    W związku z dynamicznym rozwojem oferty o asortyment szeroko pojętej kategorii "Dom i Ogród" oraz ekspansją na nowe marketplace oraz sklepy internetowe, poszukujemy ambitnych i doświadczonych kandydatów do Naszego zespołu.

    Jeżeli zatem szukasz ciekawej pracy, pełnej wyzwań – dołącz do Nas już dzisiaj!

    Twój zakres obowiązków

    • Prowadzenie działań sprzedażowych na platformach sprzedażowych typu Allegro, Amazon, sklepy www itp.
    • Realizacja zamówień oraz obsługa zapytań mailowych i telefonicznych od klientów
    • Rozwój oferty produktowej na platformach sprzedażowych
    • Dbanie o atrakcyjność i konkurencyjność ofert produktowych w kanałach sprzedaży detalicznej
    • Pozycjonowanie produktów na serwisach aukcyjnych
    • Analiza rynku produktów i działań konkurencji
    • Wdrażanie rozwiązań skierowanych na wzrost sprzedaży
    • Współpraca z innymi działami firmy

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży w kanale e-commerce (Allegro, Amazon, sklepy www, itp.)
    • Biegła znajomość zagadnień z zakresu e-commerce, technik i narzędzi sprzedażowych
    • Praktyczna znajomość narzędzi do zarządzania sprzedażą oraz do analizy sprzedaży
    • Znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobre zdolności analityczne oraz umiejętność logicznego myślenia
    • Komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie
    • Wysoka kultura osobista

    • Znajomość języka niemieckiego

    To oferujemy

    • Stałą pracę w młodym i doświadczonym zespole
    • Udział w ciekawych projektach internetowych
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Nowoczesne narzędzia pracy
    • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
    Wszystkie ofertyKrakówSprzedażSprzedażSpecjalista/ Specjalistka ds. sprzedaży e-commerce