• Wszystkie ofertyWarszawaPrawoSpecjalista/ka ds. Windykacji | Dział Zarządzania Nieruchomościami
    Specjalista/ka ds. Windykacji | Dział Zarządzania Nieruchomościami
    Nowa
    Prawo
    Colliers

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    windykacja

    język angielski

    Mile widziane

    branża nieruchomości

    Opis stanowiska

    Opis firmy

    Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w 7 regionach Polski takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Katowice i Łódź. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu.

    Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019, 2021, 2022 i 2023 r.

    Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.

    Twój zakres obowiązków:

    • Windykacja należności (zarządzanie częścią procesu windykacji);
    • Windykacja zabezpieczeń dostarczanych przez najemcę;
    • Wystawianie i wysyłka wezwań do zapłaty;
    • Naliczanie odsetek od niezapłaconych faktur;
    • Przygotowywanie raportów wewnętrznych, finansowych i dotyczących zadłużenia klientów;
    • Wprowadzanie i alokacja wpłat z wyciągów bankowych do systemów finansowych;
    • Analiza niezidentyfikowanych wpłat;
    • Wyjaśnianie nadpłat i niedopłat;
    • Uzgadnianie sald należności;
    • Prowadzenie korespondencji z najemcami, klientami oraz księgowością;
    • Alokacja zabezpieczeń na poczet niezapłaconych faktur.

    Nasze wymagania:

    • Masz minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w dziale windykacji (doświadczenie w branży nieruchomości będzie atutem);
    • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (w mowie i w piśmie);
    • Bardzo dobrze znasz programy pakietu MS Office;
    • Lubisz i umiesz pracować w zespole;
    • Jesteś sobą samodzielną i kreatywną w skutecznym rozwiązywaniu problemów;
    • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną, rzetelną i niestraszna Ci praca pod presją czasu.

    To oferujemy:

    • Pracę w jednym z najlepszych zespołów zarządzających nieruchomościami;
    • Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) i Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2021, 2022 i 2023;
    • Elastyczny model pracy (praca hybrydowa);
    • Opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni wolne dla rodziców (6 dni rocznie), dostęp do platformy szkoleniowej oraz platformy benefitowej;
    • Jasno określone ścieżki rozwoju oraz bogaty program szkoleń
    • Miłą i przyjazną atmosferę pracy;
    • Pracę w firmie dbającej o zrównoważony rozwój organizacji.

    Dodatkowe informacje

    Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

    Jak się pracuje w Colliers?

    Wejdź do naszego biura 😊

    Wszystkie ofertyWarszawaPrawoSpecjalista/ka ds. Windykacji | Dział Zarządzania Nieruchomościami