• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPublic RelationsPublic Relations Account Executive
    Public Relations Account Executive
    Marketing
    Come Creations Group

    Warszawa
    2 028 - 2 535 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    branża IT

    PR/public relations

    media

    zarządzanie sobą w czasie

    samodzielność

    współpraca w zespole

    inicjatywa

    kreatywność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    W Come Creations Group kochamy technologie. Aktywnie wykorzystujemy je każdego dnia w naszej pracy i codziennie promujemy Klientów z branży nowoczesnych rozwiązań technologicznych i innowacji. Wspólnie z klientami decydujemy o kształcie i rozwoju ich widoczności w branży. Organizujemy warsztaty, konferencje, kampanie w mediach, szukamy niesandardowych metod by pokazać ich specjalizację i osiągnięcia.

    U nas pogłębisz i rozwiniesz wiedzę o tym, jak bardzo technologie zmieniają nasze życie.

    Nauczysz się przewidywać trendy komunikacyjne i będziesz je praktycznie wdrażać u Klientów.

    Stale się uczymy! Od siebie nawzajem, Klientów i z dostępnych materiałów.

    Skontaktuj się z nami jeśli:

    • Posiadasz ponad 3-letnie doświadczenie w PR?
    • Masz na swoim koncie kilka zrealizowanych kampanii PR?
    • Pracowałaś/eś w agencji PR?
    • Lubisz pisać i bawić się słowem?
    • Interesujesz się technologią i jej rozwojem?
    • Z łatwością nawiązujesz i utrzymujesz kontakty z mediami oraz kontrahentami?
    • Chcesz samodzielnie prowadzić komunikację wybranych Klientów?
    • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim?
    • Szukamy ambitnej, twórczej, odpowiedzialnej i dynamicznej osoby do naszego zespołu.

    Twoja praca polegać będzie na:

    • Tworzeniu i realizowaniu strategii komunikacji Klientów
    • Dbałości o powstające materiały, stałym monitorowaniu branży
    • Budowanie relacji z mediami, przedstawicielami branży oraz influencerami

    Co oferujemy?

    • Pracę w ciekawym, rozwojowym środowisku,
    • Dużą samodzielność w pracy
    • Możliwość wdrażania innowacyjnych projektów dla ciekawych, ambitnych firm technologicznych
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
    • Program onboardingowy pozwalający poznać naszą agencję i klientów

    Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPublic RelationsPublic Relations Account Executive
    2 028 - 2 535 USD

    B2B