• Wszystkie ofertyBiałystokHoReCaGastronomiaBarista - Pracownik Kawiarni
    Barista - Pracownik Kawiarni
    HoReCa
    Costa Coffee

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność

    obsługa klienta

    obsługa kasy fiskalnej

    Opis stanowiska

    Twoje zadania:

    • Przyjazna obsługa naszych Gości i aktywna sprzedaż produktów
    • Przygotowywanie kaw i pozostałych produktów dostępnych w naszych kawiarniach (kanapki, sałatki, jogurty, słodkie wypieki)
    • Dbanie o czystość w kawiarni, m.in. sprzątanie sali i stolików, zmywanie naczyń oraz przygotowanie kawiarni do otwarcia i zamknięcia
    • Przestrzeganie standardów Costa i zapewnienie naszym Gościom pozytywnych wrażeń z wizyty w kawiarni

    Co oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub o pracę
    • Elastyczny grafik, który połączysz ze swoimi zajęciami
    • Zniżkę na nasze produkty we wszystkich kawiarniach Costa w Polsce
    • Szkolenia, które od początku wprowadzą Cię w świat kawy
    • System premiowy uzależniony od wyników Twojej kawiarni
    • Kartę sportową, możliwość rozszerzenie prywatnej opieki medycznej lub ubezpieczenie grupowe dla chętnych

    Nasze wymagania:

    • Chęć do pracy w kawiarni
    • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi – z gościem i zespołem
    • Gotowość do współpracy w elastycznych godzinach – w systemie zmianowym, we wczesnych godzinach porannych (od 4 rano), późnych wieczornych lub w weekendy
    • Chęć do nauki i pozyskiwania nowej wiedzy – o kawie, naszych produktach oraz standardach

    Costa Coffee to międzynarodowa sieć kawiarni założona w 1971 roku w Londynie. To właśnie wtedy powstała legendarna mieszanka Mocha Italia, która nieustannie cieszy podniebienia naszych gości. Także w Polsce, gdzie mamy już ponad 120 lokali i cały czas otwieramy nowe. Od lat jesteśmy liderem na krajowym rynku kawiarni. Nasze kawiarnie to nie tylko znany i lubiany przez Polaków brand, ale też stale aktualizowane, pyszne menu oraz program lojalnościowy Costa Coffee Club, który sprawia, że klienci wracają do Costa Coffee jeszcze chętniej. Wspieramy naszych agentów w rozwijaniu zarówno własnego biznesu, jak i pasji do kawy, o której wiemy wszystko!