• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BPre-sales specialist
    Pre-sales specialist
    Sprzedaż
    Dataplace.ai

    Warszawa
    1 140 - 1 774 USDBrutto miesięcznie - UZ
    1 140 - 1 774 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Język angielski B2/C1

    Lekkie pióro

    Prezentacje sprzedażowe

    copywriting

    Power Point

    Mile widziane

    Obsługa HubSpot

    sprzedaż B2B

    SaaS

    Daas

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Kilka słów o nas:

    Jesteśmy polsko-portugalskim startupem działającym w obszarze geoanalityki i machine learning. Nasze analizy i technologia pomagają podejmować strategiczne decyzje biznesowe największym firmom z branży mediowej, retail oraz FMCG. Codziennie miliony użytkowników urządzeń mobilnych raportuje nam o swojej lokalizacji, a dzięki dodaniu kontekstu geoprzestrzennego i socjodemograficznego, a także innowacyjnej metodzie analizy pozyskanych danych jesteśmy w stanie w kompleksowy sposób poznać preferencje i ruch klientów w świecie offline.

    Z naszego rozwiązania już dziś korzystają najwięksi gracze na rynku, nie osiadamy jednak na laurach i zamierzamy jeszcze mocniej rozwinąć dataplace.ai 🚀 Aktualnie szukamy nowego talentu, który wesprze zespół Sales ⭐ Potrzeba nam osoby z pogranicza sprzedaży i marketingu, która z jednej strony wie jak skutecznie dotrzeć do klienta i umówić go na spotkanie z naszym specjalistą, z drugiej jednak potrafi bardzo ładnie pisać a hasła takie jak marketing automation, workflow czy LinkedIn nie są jej obce

    Co będzie należało do Twoich zadań w dataplace.ai?

    Osoba na stanowisku Pre-sales specialist będzie odpowiedzialna za cały proces lead generation, aż do momentu umówienia spotkania - a w szczególności:

    • Realizację kampanii outbound na rynku PL i CEE, a w tym: prospecting, tworzenie copy, ustawianie sekwencji w HubSpot
    • Realizację działań opartych na account-based sales/marketing (głęboki research, spersonalizowane treści oraz materiały lead generation)
    • Przygotowywanie materiałów sprzedażowych i sales story dla konkretnych klientów
    • Wsparcie w realizacji projektów inbound marketing oraz działań na LinkedIn
    • Pracę na CRM(HubSpot) dbając o jego bieżące uzupełnianie oraz dodawanie nowych pozycji.
    • Dbanie o zadowolenie naszych klientów poprzez obsługę kanału support (sporadyczne zapytania)

    Czego oczekujemy na tym stanowisku?

    • Min. rocznego doświadczenia w sprzedaży, marketingu lub obsłudze klienta (warunek konieczny)
    • Łatwości w pisemnym komunikowaniu się, w pisaniu dłuższych tekstów/wiadomości - lekkie pióro 😉
    • Umiejętności researchu i analitycznego myślenia
    • Proaktywnej postawy, inicjatywy i biznesowego podejścia
    • Samodzielności, zaangażowania i poczucia odpowiedzialności
    • Chęci do uczenia się nowych rzeczy - we wszystkim pomożemy!
    • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację (w mowie i piśmie)

    Mile widziane będą

    • Znajomość CRM HubSpot
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość branży retail/FMCG/media/nieruchomości/ubezpieczenia oraz zainteresowanie nowymi technologiami

    Co oferujemy w zamian?

    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, w przedziale między 4 500 PLN – 7 000 PLN (netto B2B lub brutto zlecenie)
    • Pracę z ludźmi, którzy lubią to, co robią i siebie nawzajem :)
    • Możliwość pracy w pełni zdalnej – pracujemy z Hiszpanii, Wiednia czy Giżycka, ale jeśli wolisz przychodzić do biura, zapraszamy do naszej warszawskiej lokalizacji
    • Elastyczne godziny pracy – łapiemy się na statusy, określamy cele i terminy, ale to Ty decydujesz, kiedy zaczynasz i kończysz pracę
    • Urlop no limit – bierzesz tyle urlopu, ile chcesz, ważne żebyśmy wspólnie dowozili zadania, na które się umówimy
    • Możliwość rozwoju w strukturach Sales&Marketing - wspólnie z Tobą dobierzemy optymalny kierunek rozwoju i konsekwentnie będziemy do niego dążyli poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne czy udział w konferencjach branżowych 🚀
    • Indywidualnie dopasowany pakiet benefitów; powiedz nam czego oczekujesz, a my powiemy Ci co możemy Ci zaoferować

    1 140 - 1 774 USD

    Umowa zlecenia

    B2B