• Wszystkie ofertyGdańskSprzedażSprzedaż B2BInżynier sprzedaży robotów przemysłowych
    Inżynier sprzedaży robotów przemysłowych
    Sprzedaż
    ASTOR

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż B2B

    dokumentacja techniczna

    prawo jazdy kat. B

    robotyka

    Opis stanowiska

    W ASTOR pragniemy być najbardziej zaufanym dostawcą inteligentnych technologii z zakresu automatyzacji, robotyzacji i cyfryzacji procesów produkcyjnych dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw przemysłowych.

    Naszą markę technologiczną budujemy konsekwentnie od ponad trzydziestu lat. Jesteśmy liderem w zakresie propagowania idei Przemysłu 4.0 w Polsce, opublikowaliśmy autorską koncepcję w zakresie rozwoju kompetencji inżynierów – Inżynier 4.0. Reprezentujemy globalne marki, takie jak: AVEVA, Emerson, Kawasaki Robotics, Horner, Epson, Agilox.

    U nas zawsze #chodzioludzi, dlatego dbamy o satysfakcję i rozwój osób, które z nami pracują!

    Jeśli motywuje Cię realizacja celów oraz efekty ze sprzedaży technicznych rozwiązań, potrafisz budować trwałe relacje z klientami oraz jesteś gotowy/gotowa rozwijać się w zespole specjalistów w obszarze robotyzacji, ta oferta jest dla Ciebie!

    Zakres zadań:

    • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów oraz projektów sprzedażowych,
    • budowanie i utrzymywanie długotrwałych, partnerskich relacji z klientami,
    • rozwój współpracy z partnerami wdrożeniowymi ASTOR
    • opieka nad klientami z obszaru województwa mazowieckiego,podlaskiego,
    • ofertowanie i prezentowanie rozwiązań,
    • doradztwo techniczne i biznesowe w zakresie ofertowanych rozwiązań.

    Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

    • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: automatyka, robotyka, budowa maszyn, inżynieria produkcji lub pokrewne,
    • cechuje Cię wysoka kultura osobista, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • potrafisz budować i utrzymywać relacje handlowe,
    • jesteś gotowa/-y do współpracy w zespole,
    • cechuje Cię gotowość do ciągłego uczenia się i rozwoju zarówno w obszarze technicznym jak i sprzedażowym,
    • posiadasz prawo jazdy kat. B,
    • Twoja znajomość języka angielskiego jest na poziomie komunikatywnym,

    Mile widziane:

    • doświadczenie w sprzedaży.

    Z naszej strony oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie – poszukujemy osoby zainteresowanej długofalową współpracą.
    • Udział w różnorodnych szkoleniach. W ASTOR zapewniamy uczestnictwo w szkoleniach:
    • technicznych Akademii ASTOR (więcej szczegółów pod linkiem: https://www.astor.com.pl/szkolenia.html),
    • rozwijających kompetencje psychospołeczne, które są dopasowane do ścieżki rozwojowej pracownika (np. szkolenie ze storytellingu, myślenia krytycznego, wystąpień publicznych, skutecznej komunikacji),
    • wspierające rozwój osobisty (np. szkolenia poszerzające wiedzę psychologiczną, którą można zastosować w życiu codziennym).
    • Możemy pochwalić się niestandardowymi benefitami, takimi jak:
    • Możliwość wypożyczenia campera do celów prywatnych,
    • Możliwość wynajmu domku w Hubie na wyjazdy prywatne,
    • WF w okresie jesienno/zimowym (nie bójcie się - nie będziemy Was zmuszać do skakania przez kozła lub biegu na 1000m 😉 W naszej inicjatywie WF chodzi o to, że zapewniamy czas w ciągu pracy, kiedy można wyjść na spacer i zaczerpnąć trochę świeżego powietrza i słońca w okresie jesienno-zimowym),
    • Dofinansowanie do zakupu telefonu komórkowego oraz tabletu,
    • Zniżki na abonament sieciowy.
    • W naszej ofercie mamy również „typowe” benefity:
    • Prywatna opieka zdrowotna,
    • Dofinansowanie do obiadów,
    • Udział w eventach firmowych np. Kolacji Firmowej (organizowanej z rozmachem 😉), czy ASTOR’owych mikołajkach (u nas nikt rózgi nie dostaje),
    • Dofinansowanie do języka obcego,
    • Dodatek komunikacyjny (i od razu dojazd do pracy nie taki straszny..),
    • Pracę w trybie hybrydowym.
    • Gwarantujemy dostęp do nowoczesnych technologii wiodących producentów z branży automatyzacji i robotyzacji.
    • Nie obędzie się również bez informacji o wynagrodzeniu – jest ono u nas uzależnione od wyników.
    • I… na sam koniec: praca w przyjaznej atmosferze 😉 (ale u nas dbamy o nią na poważnie!)

    Wszystkie ofertyGdańskSprzedażSprzedaż B2BInżynier sprzedaży robotów przemysłowych