• Wszystkie ofertyKrakówMarketingPerformance (SEM)PPC Specialist
    PPC Specialist
    Nowa
    Marketing
    Delante

    Kraków
    1 778 - 3 048 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 778 - 3 048 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Facebook Ads

    Google Ads

    digital marketing

    English

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    O Delante

    Delante jest agencją marketingową wyspecjalizowaną w skutecznych działaniach SEO i SEM. Pracujemy głównie z klientami z branży e-commerce z Polski i USA.

    Według Global Search Awards nasza firma w 2022 roku była jedną z ośmiu najlepszych dużych agencji SEO na świecie. Zachowujemy przy tym wysoką jakość działań, bliskie relacje z klientami oraz mocno dbamy o kulturę organizacyjną w firmie. Każdego miesiąca powiększamy naszą bazę klientów na całym świecie. W tym roku będziemy świętować 10 lat obecności na rodzimym rynku i wciąż jesteśmy jedną z większych firm SEO/SEM w Polsce.

    Delante tworzy zespół ponad 50 osób pełnych pasji i talentów - obecnie Szukamy PPC Specialist, który/a wesprze nas w prowadzeniu kampanii reklamowych na platformach Google Ads i Facebook Ads dla naszych Klientów z polski i zagranicy. Jeśli masz oko do analityki i stale śledzisz najnowsze trendy w SEM, e-commerce i digital marketingu a do tego chcesz mieć realny wpływ na nasze działania reklamowe – czekamy na Ciebie!

    Zadania, które na Ciebie czekają:

    • Samodzielna obsługa klientów.
    • Planowanie, zarządzanie, optymalizacja oraz raportowanie kampanii w Google Ads i Meta.
    • Osiąganie celów sprzedażowych kampanii, zgodnie z ustalonymi założeniami.
    • Analiza i ocena kluczowych wskaźników efektywności działań reklamowych.
    • Testowanie oraz wdrażanie nowych strategii marketingowych i platform reklamowych.
    • Realizacja bieżących zadań wynikających z obranej strategii marketingowej.

    Pasujesz do nas idealnie:

    • Posiadasz minimum dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads i Facebook Ads.
    • Bardzo dobrze odnajdujesz się w obsłudze Ads Editor.
    • Biegła znajomość excela to dla Ciebie podstawa, a analityka internetowa i GA4 nie mają przed tobą tajemnic.
    • Posiadasz umiejętność analizowania skuteczności działań reklamowych i wyciągania wniosków
    • Bardzo dobrze organizujesz swoją pracę i masz wysokie poczucie odpowiedzialności.
    • Bardzo dobrze komunikujesz się w języku angielskim.
    • Jesteś na bieżąco ze wszystkimi trendami SEM, e-commerce i digital marketingu.

    Dlaczego warto pracować w Delante?

    • Mamy dla Ciebie atrakcyjne wynagrodzenie: Specjalista PPC 7000 - 12 000 zł brutto, Starszy Specjalista PPC 12 000 - 18 000 zł brutto
    • Praca w organizacji, która stabilnie, rok do roku, zwiększa swoje przychody
    • Mamy mocną pozycję i bardzo dobre opinie na rynku PL i USA
    • Posiadamy płaską strukturę firmy - wszyscy jesteśmy na TY i każdy sobie pomaga
    • Znajdziesz u nas ogromną dawkę wiedzy z zakresu SEO, SEM i Marketingu
    • Poznasz klientów z globalnych rynków
    • Pracuj tak jak lubisz! Sam/a wybierasz skąd pracujesz - hybrydowo lub w biurze - żadna z tych form nie stanowi dla nas problemu. Ponadto mamy elastyczne godziny pracy, które możesz dostosować do swojego stylu pracy
    • Zapewniamy zaufanie i swobodę w organizacji pracy
    • Cały przekrój benefitów tych standardowych (Pakiet Medyczny, Multisport, program rekomendacji pracowników i klientów) i tych mniej standardowych (karta Cinema Unlimited, pakiety wsparcia psychologiczno-coachingowego, a jeśli karta Multisport nie obejmuje Twoich ulubionych zajęć sportowych - mamy dofinansowanie do pozostałych aktywności oraz dofinansowanie na wyposażenie Twojego domowego stanowiska Home Office)
    • Dzień wolny z okazji Urodzin - abyś mógł spędzić go w wyjątkowy sposób
    • Bardzo lubimy spędzać ze sobą czas: często organizujemy wiele wydarzeń firmowych, takich jak wyjazdy integracyjne czy imprezy biurowe.
    • Twój rozwój jest dla nas bardzo ważny - dlatego oferujemy roczny budżet szkoleniowy oraz możliwość uczestnictwa w lokalnych i międzynarodowych konferencjach - staramy się być na każdym wydarzeniu SEO w Polsce oraz latamy na Europejskie i Światowe eventy (MozCon, BrightonSEO, ISS BArcelona)

    Jak wygląda proces rekrutacyjny?

    Pewnie zastanawiasz się co dalej - jeśli Twoje CV nam się spodoba, spodziewaj się następujących kroków:

    • Krótka rozmowa z Karoliną z zespołu HR
    • Rozmowa online lub w biurze z Dominiką (SEM Team Leader) i Mateuszem (CEO)
    • Witamy w Zespole! - jeśli pozytywnie przejdziesz poprzednie etapy

    Już nie możemy się doczekać, aby Ciebie poznać! Do zobaczenia podczas rekrutacji!

    1 778 - 3 048 USD

    B2B