• Wszystkie ofertyMykanówSprzedażZarządzanie sprzedażąKey Account Manager
    Key Account Manager
    Sprzedaż
    Drabpol Sp. Jawna. P. Drabczyński i Wspólnik

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    praca z klientem

    branża motoryzacyjna

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Drabpol Sp. Jawna. P. Drabczyński i Wspólnik – www.drabpol.pl to firma rodzinna założona w 1983 roku, która działa w obszarach Automotive i Awionika. Reprezentujemy globalne marki takie jak: Continental, Curtiss-Wright, Honeywell, Dana TM4, Konvekta, MiX Telematics czy Garmin.

    Poszukujemy doświadczonego Key Account Managera, który dołączy do naszego zespołu w dziale automotive. Jeśli masz doświadczenie w budowaniu relacji, uwielbiasz wyzwania i chcesz pracować z najnowszymi technologiami, to ta oferta jest dla Ciebie!

    Do Twoich zadań będzie należało:

    • Zarządzanie portfelem kluczowych klientów w sektorze automotive.
    • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.
    • Pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie współpracy z istniejącymi.
    • Przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji.
    • Analizowanie potrzeb klientów i dostosowywanie oferty produktowej.
    • Monitorowanie rynku i działań konkurencji.
    • Raportowanie wyników sprzedaży i współpraca z działami: produkcji, marketingu i logistyki.

    Nasze oczekiwania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive.
    • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz negocjacyjne.
    • Znajomość rynku motoryzacyjnego oraz aktualnych trendów.
    • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku oraz radzenia sobie z wyzwaniami.
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego; znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz proaktywny sposób działania.
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników.
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w szkoleniach.
    • Pracę w dynamicznym zespole w stabilnej firmie.
    • Udział na największych targach branżowych.

    Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w branży automotive! Czekamy na Twoje zgłoszenie!