Oferty
Junior Product Manager wanna be
Nowa
PM

4 500 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UZ
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

kreatywność

Canva

Microsoft Office

Opis stanowiska

Potrzebujemy pomocy w następujących obszarach

  • Wprowadzanie produktów do naszego CRM według ustalonego schematu (Pipedrive)
  • Utrzymanie porządku w dokumentach i ofertach sprzedażowych
  • Wsparcie zespołu w codziennych zadaniach związanych z produktem, którym dla nas są nieruchomości

Nasze wymagania

Kogo szukamy

  • Jesteś młodą i ambitną osobą, studiujesz kierunki ekonomiczne lub prawnicze, chcesz rozwijać się w nieruchomościach, w niedalekiej przyszłości chcesz zostać Product Managerem, a docelowo COO
  • Jesteśmy firmą z branży nieruchomości i finansów, szukamy osoby dla której będzie to motywujący kierunek rozwoju
  • Masz dużą kreatywność i stworzenie prezentacji od zera nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Praca z dużą ilością zadań nie sprawia Ci kłopotów
  • Szanujesz swój czas: lubisz pracować i jeszcze bardziej lubisz życie poza pracą
  • Lubisz czytać i uczyć się
  • Nie boisz się błędów i podchodzisz do nich konstruktywnie
  • Potrafisz w office’a, canvę, doskonale rozumiesz internet, a jak czegoś nie umiesz, to potrafisz wygooglować, potrafisz promtować gpt
  • Masz ambicję za kilka lat mieć własny biznes albo zostać managerem w naszej firmie

To oferujemy

Oferta

  • Dołączysz do innowacyjnego start-upu w branży nieruchomości
  • Nauczysz się tego, czego nie dają żadne studia (konkretna wiedza i samodzielne myślenie)
  • Otrzymasz wynagrodzenie 4500 zł brutto
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia, najchętniej osoby ze statusem studenta
  • Praca 100% zdalna
  • Elastycznie zorganizujesz swój czas pracy, a nawet połączysz studia z pracą
  • Masz dodatkowe wymagania i nas przekonasz – nie ma sprawy

O nas

Kim jesteśmy

  • Tworzymy dynamiczny, innowacyjny i skuteczny biznes w branży nieruchomości
  • Szukamy najpierw człowieka, potem kompetencji. Wszystkiego, co potrzebne, można się nauczyć
  • Kwestionujemy standardowe podejście, szukamy innej, szybszej drogi do osiągnięcia naszych celów i zawsze myślimy o tym, aby nasi Klienci otrzymali lepszą usługę niż ta, której oczekiwali
  • Łączymy różnych ludzi, o różnym doświadczeniu zawodowym. Skupiamy się bardziej na tym, co nas łączy niż na tym, co nas różni
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby robić rzeczy nudne. Właśnie dlatego staramy się robić rzeczy ciekawe
  • Ekscytujemy się rozwiązaniem czegoś trudnego znacznie bardziej, niż wystawioną potem fakturą
  • Uważamy, że można być wyluzowanym i profesjonalnym, uprzejmym i asertywnym, ambitnym i empatycznym, zarabiać dużo i pozostać skromnym

Jeśli przemawiają do ciebie nasze wartości wyślij do nas aktualne CV i napisz kilka zdań o sobie, abyśmy mogli Cię wstępnie poznać, dziękuję!

Możesz dołączyć do CV link z listą książek, które czytasz.

4 500 PLN