Oferty
Serwisant Wycinarek Laserowych
Nowa
Inne

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca mobilna

Wymagane umiejętności

Wykształcenie średnie

mechanika

rysunek techniczny

prawo jazdy kat. B

automatyka

schematy elektryczne

Opis stanowiska

Naszą Firmę tworzą pełni energii i kreatywni ludzie, którzy czerpią z realizacji własnych pomysłów ogromną satysfakcję. Tym co ich łączy i sprawia, że firma to coś więcej niż miejsce pracy jest chęć tworzenia innowacyjnych urządzeń. Doświadczenie i rzetelna wiedza pozwalają osiągnąć wyznaczone cele.

Specjalizujemy się w produkcji urządzeń laserowych do cięcia metalu. Nasz zespół koncentruje się na projektowaniu urządzeń w oparciu o innowacyjne technologie oraz najwyższej jakości komponenty. Nasze działania spowodowały, że w krótkim czasie uplasowaliśmy się na pozycji technologicznego lidera w branży producentów urządzeń do cięcia metalu.

Już dziś aplikuj i dołącz do naszego zespołu!

ZADANIA:

  • Wykonywanie prac serwisowych (samodzielnie lub w zespole serwisowym) w zakresie bieżącej obsługi maszyn, usuwania awarii
  • Instalacje nowych urządzeń oraz szkolenie w zakresie ich obsługi
  • Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych
  • Realizacja zleceń serwisowych i raportowanie ich przebiegu
  • Kontrola i inwentaryzacja przypisanych zapasów magazynowych części zamiennych
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (budowa maszyn, elektronika, automatyka, mechatronika itp.)
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją elektryczną - mile widziane
  • Znajomość podstaw automatyki i mechaniki przemysłowej
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów technicznych
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Sumienność oraz dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Chęć do zdobywania wiedzy i rozwój zawodowego
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej, rozwijającej się i przyszłościowej firmie
  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy
  • System premiowania uzależniony od realizacji wyznaczonych celów
  • Pracę wśród najlepszych, w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem
  • Udział w projektach międzynarodowych
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Szkolenia podnoszące Twoje kompetencje i umiejętności
  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: bezpłatne porady prawne; dodatkowe ubezpieczenie grupowe; dodatek do dojazdów do pracy; lekcje języka angielskiego; udział w kosztach opieki medycznej oraz karta sportowa (Multisport)