Oferty
Rekruter
Nowa
HR

Rekruter

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UZ
Tryb pracy
Praca hybrydowa
eg+ worldwide

eg+ worldwide

eg+ worldwide to działający w globalnych strukturach Omnicom dom produkcyjny. Zajmujemy się adaptacją reklam na lokalne rynki oraz automatyzacją i optymalizacją procesu produkcji. Mamy ponad 40 biur na całym świecie, a biuro w Warszawie jest jednym z 4 globalnych centrów produkcyjnych. Współpracujemy z wieloma globalnymi klientami, dbając o pozytywne relacje z nimi oraz ich zadowolenie z efektów końcowych zlecanych kampanii reklamowych. Jesteśmy korporacją, ale zapewniamy niekorporacyjną atmosferę, a relacje między współpracowanikami opierają się na szacunku i otwartości. Może to właśnie Ty już niedługo będziesz częścią ludzi na + 😊

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

angielski

komunikatywność

Opis stanowiska

Kim jesteśmy?


eg+ worldwide to dom produkcyjny specjalizujący się w adaptacji i lokalizacji reklam na różnych rynkach. Działamy w globalnych strukturach sieci Omnicom. Realizujemy zlecenia dla Klientów światowych marek, to wszystko dzieje się na warszawskim mokotowie.


Aktualnie szukamy wsparcia do prowadzenia procesów rekrutacyjnych, w tym:

✏️ publikacji ogłoszeń,

🔍 selekcji CV,

📞 pierwszego kontaktu telefonicznego z Kandydatami,

📆 umawiania spotkań,

W dalszej współpracy prowadzenia spotkań i zadań rekrutacyjnych, kończąc na przekazaniu feedbacku.


Nie wymagamy praktycznego doświadczenia w rekrutacji, jednak będziemy oczekiwać bazy wiedzy popartej studiami czy kursami.

Niezbędny będzie język angielski na poziomie B2 (już na etapie selekcji CV potrzebna jest bierna znajomość angielskiego, a w późniejszych etapach pojawia się on również podczas spotkań rekrutacyjnych).


Czego się nauczysz? 🧐

  • wdrożysz się w struktury agencji reklamowej,
  • zapoznasz z profilami stanowisk,
  • poznasz obsługę systemu rekrutacyjnego,
  • praktycznie wykorzystasz zdobytą wiedzę z zakresu prowadzenia rekrutacji,
  • poznasz elementy z zakresu prawa pracy,
  • otrzymasz realne wsparcie na każdym kroku działania.


Możemy zaproponować pracę w oparciu o umowę zlecenie bądź B2B. Grafik i godziny pracy ustalamy wspólnie, w oparciu o aktualne zapotrzebowanie rekrutacyjne. Zależy nam na współpracy w trybie hybrydowym (biuro w Warszawie).

 

tutlo_banner_hero

Poćwicz angielski przed rozmową rekrutacyjną

Odbierz 3 bezpłatne lekcje

Sprawdź podobne oferty pracy

Talent Sourcer/ka

Nowa
5 500 - 7 000 pln
Growton Group
Wrocław
, Praca zdalna
Zdalnie
sourcing
analiza
ATS
Nowa

Junior Rekruter IT

Nowa
5 000 - 6 500 pln
B2Bnetwork
Warszawa
negocjacje
samodzielność
rekrutacja
Nowa

Talent Acquisition Specialist

Nowa
GroupM
Warszawa
język angielski
rekrutacja
Nowa

Talent Partner

Nowa
4 500 - 9 000 pln
HR Hints
Kraków
język angielski
customer relations
rekrutacja
Nowa

Rekruter/ka IT

Nowa
7 000 - 9 000 pln
Axence Sp. z o.o. Sp. j.
Kraków
Rekrutacje
feedback
Nowa