• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BNew Business Development Specialist (Marketplace Hunter)
    New Business Development Specialist (Marketplace Hunter)
    Sprzedaż
    Empik Group

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    hunting

    sales B2B

    new business

    business development

    merchant acquistition

    phone calling

    outbound call

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Warszawa, Ul. Marszałkowska 104/122,00-017 Warszawa

    Tryb pracy: hybrydowy, 4 dni praca z biura + 1 dzień home office

    Nasza multikategoryjna oferta to już ponad 15 milionów produktów w 20 kategoriach, takich jak książka, zabawka, art. szkolne i papiernicze, produkty cyfrowe, ale również zdrowie i uroda, elektronika, dom i ogród czy sport.

    W ramach unikatowego omnikanałowego ekosystemu łączymy ponad 350 salonów stacjonarnych z bogatą ofertą dostępną na Empik.com, w tym marketplace (EmpikPlace) i poprzez aplikację mobilną. Ponad 7 mln Polaków rocznie dokonuje zakupów we wszystkich naszych kanałach o wartości ponad 3 mld PLN.

    Empik to także jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych marek w Polsce, o ponad 75-letniej bogatej historii. Jednocześnie jako Grupa Empik wzmacniamy naszą ofertę dla klientów poprzez rozwijany ekosystem usług, oferując m.in. dostęp do cyfrowych treści – audiobooki, ebooki, podcasty (Empik Go) czy bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe (Going., Empik Bilety).

    W tej roli będziesz odpowiedzialny/a za:

    • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie do współpracy sklepów internetowych (B2B) w ramach Marketplace'u EmpikPlace;
    • nawiązywanie kontaktu telefonicznego z potencjalnymi Partnerami;
    • negocjowanie warunków współpracy i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu integracji;
    • współpracę z Key Account Managerami oraz Category Managerami;
    • realizację założeń miesięcznych ilościowych i jakościowych planów sprzedaży.

    Pasujesz do nas jeśli:

    • posiadasz minimum roczne doświadczenie w handlu w sektorze B2B (warunek konieczny: doświadczenie w sprzedaży telefonicznej);
    • jesteś osobą komunikatywną, łatwo nawiązujesz i utrzymujesz relacje z Kontrahentami;
    • lubisz kontakt z Klientami biznesowymi;
    • interesujesz się obszarem e-commerce;
    • posiadasz praktyczną znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych;
    • masz umiejętność szybkiego uczenia się;
    • jesteś nastawiony/a na cel i zmotywowany/a do działania.

    Korzyści dla Ciebie:

    • Biuro w Centrum Warszawy
    • System premiowania
    • Karta zniżkowa na produkty
    • Prywatna opieka medyczna (Medicover)
    • Karta Multisport
    • Konkursy z nagrodami
    • Ubezpieczenie na życie (PZU)

    Brzmi zachęcająco?

    Dołącz do zespołu Empiku!

    Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BNew Business Development Specialist (Marketplace Hunter)