• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaHRHRHR Analyst
    HR Analyst
    Nowa
    HR
    Empik

    HR Analyst

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    Microsoft Power BI

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Nasza multikategoryjna oferta to już ponad 15 milionów produktów w 20 kategoriach, takich jak książka, zabawka, art. szkolne i papiernicze, produkty cyfrowe, ale również zdrowie i uroda, elektronika, dom i ogród czy sport.

    W ramach unikatowego omnikanałowego ekosystemu łączymy ponad 350 salonów stacjonarnych z bogatą ofertą dostępną na Empik.com, w tym marketplace (EmpikPlace) i poprzez aplikację mobilną. Ponad 7 mln Polaków rocznie dokonuje zakupów we wszystkich naszych kanałach o wartości ponad 3 mld PLN.

    Empik to także jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych marek w Polsce, o ponad 75-letniej bogatej historii.

    Jednocześnie jako Grupa Empik wzmacniamy naszą ofertę dla klientów poprzez rozwijany ekosystem usług, oferując m.in. dostęp do cyfrowych treści – audiobooki, ebooki, podcasty (Empik Go) czy bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe (Going, Empik Bilety).

    Miejsce pracy: Warszawa

    Tryb pracy: elastyczna hybryda (ilość dni pracy zdalnej do ustalenia z przełożonym)

    W tej roli będziesz odpowiadać, za:

    • Przygotowanie analiz, raportów, prezentacji w obszarze analityki HR;
    • Budowanie i monitorowanie kluczowych wskaźników efektywności w obszarze HR;
    • Planowanie, budżetowanie, monitoring struktury zatrudnienia oraz kosztów wynagrodzeń w organizacji;
    • Doskonalenie istniejących raportów; utworzenie nowych dashboardów i wizualizacji;
    • Tworzenie i rozwijanie narzędzi wspomagających raportowanie i analizę danych;
    • Opracowywanie raportów płacowych oraz analiza trendów wynagrodzeń i obowiązujących systemów motywacyjnych;
    • Koordynowanie prac analitycznych, projektowych w części wynikającej z powierzonego zakresu projektu informatycznego;
    • Wsparcie pozostałych jednostek HR w zakresie danych i analiz;
    • Tworzenie i analiza KPI procesów: rekrutacja, rozmowy roczne, proces podwyżek rocznych;
    • Udział w procesie wartościowania stanowisk pracy, budżetowania, tworzenia rezerw pracowniczych.

    Nasze wymagania:

    • Masz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy analitycznej i/lub z bazami danych (mile widziane doświadczenie w pracy z danymi HR)
    • Posługujesz się w stopniu minimum średniozaawansowanym Power BI oraz MS Excel w stopniu zaawansowanym;
    • Posiadasz umiejętność przygotowywania informacji zarządczych, analiz, statystyk, raportów, dashboardów, prezentacji (wizualizacja danych);
    • Jesteś samodzielnym pracownikiem, który potrafi priorytetyzować zadania;
    • W swojej pracy skupiasz się na standaryzacji i digitalizacji procesów;
    • Jesteś sumienny/a, rzetelny/a i dokładny/a;
    • Umiesz pracować w zespole i pod presją czasu;
    • Jesteś kreatywny i myślisz analitycznie;