• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaSenior Marketing Specialist
    Senior Marketing Specialist
    Nowa
    Marketing
    Epil Care

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    branża kosmetyczna

    marketing

    social media

    UGC

    content marketing

    influencer marketing

    TikTok

    Opis stanowiska

    Epil Care to sieć salonów kosmetycznych, oferująca szeroki zakres usług, w tym innowacyjne zabiegi depilacji laserowej, endermologii, liposukcji i masażu endosferycznego.

    W związku z prężnym rozwojem, zapraszamy Cię do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko:

    Social Media / Marketing Specialist

    Zakres obowiązków:

    • Współtworzenie i wdrażanie strategii marketingowej
    • Tworzenie kreatywnej i spójnej komunikacji w social media: planowanie, aktualizacja i tworzenie contentu
    • Skuteczne poszukiwanie nowych rynków i klientów (lead generation)
    • Praca na kampaniach lead generation dla sektora B2C
    • Realizacja działań z zakresu marketingu online i offline
    • Monitorowanie i raportowanie efektywności kampanii marketingowych i komunikacji w mediach społecznościowych oraz aktywności konkurencji wraz z rekomendacjami
    • Zarządzanie stroną internetową, dbając o jej aktualizację, atrakcyjność i skuteczność w generowaniu lead’ów
    • Zarządzanie płatnymi kampaniami reklamowymi i optymalizacją budżetów reklamowych
    • Planowanie harmonogramów i tworzenie kosztorysów do prowadzonych działań
    • Tworzenie atrakcyjnych materiałów graficznych tj. ulotek, voucherów, reklam, broszur oraz przygotowywanie plików do druku
    • Planowanie i koordynacja eventów specjalnych i wydarzeń z branży Beauty
    • Ścisła współpraca z innymi działami firmy, naszymi partnerami oraz podwykonawcami, w tym kontakt z drukarniami, producentami gadżetów reklamowych

    Nasze wymagania:

    • Roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w zarządzaniu kampaniami reklamowymi na Facebook, Instagram, YouTube i TikTok
    • Zdolność do analizowania danych i raportowania wyników działań w mediach społecznościowych
    • Znajomość aktualnych trendów i algorytmów
    • Umiejętność obsługi programów narzędziowych do zarządzania mediów społecznościowych
    • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
    • Umiejętność pracy w zespole i koordynacji różnych działań marketingowych
    • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i zarządzaniu czasem pracy
    • Mile widziane doświadczenie w sektorze Beauty

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • pracę w młodym zespole
    • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz doświadczenia
    • zniżki pracownicze na proponowane usługi