• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańHRHRHRIS Specialist
    HRIS Specialist
    HR
    ER Group

    Poznań
    2 028 - 2 535 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    HRIS

    HR

    Workday

    Oracle

    ATS

    SAP

    ECC

    helpdesk

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Dla naszego klienta, międzynarodowego dostawcy innowacyjnych produktów i technologii dla branży chemicznej, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: HRIS Specialist

    (*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

    Przyszły zakres obowiązków:

    • Zarządzanie i utrzymanie systemu HRIS, dbając o dokładność wprowadzanych danych i sprawne działanie platformy
    • Wykorzystanie narzędzi do raportowania w celu generowania regularnych i ad-hoc raportów, które pomagają w podejmowaniu decyzji i dostarczają danych o wskaźnikach HR
    • Zapewnienie dokładności i spójności raportów HR poprzez wdrażanie metod walidacji danych i kontroli jakości
    • Współpraca z koordynatorami HR oraz zespołami Payroll w celu rozwiązywania zapytań dotyczących Employee Central w różnych modułach, takich jak onboarding, rekrutacja, zarządzanie talentami itd.
    • Pełnienie roli pośrednika między działem HR, a IT w celu testowania nowych funkcji systemu i angażowanie odpowiednich użytkowników biznesowych w razie potrzeby
    • Pomoc we wprowadzaniu danych pracowników zgodnie z wymaganiami
    • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji procesów dla procedur HRIS

    Pracodawca oczekuje:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie na analogicznym w dziale HR
    • Doświadczenie w pracy na systemie SAP/Oracle/ Workday
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie C1
    • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
    • Umiejętność zarządzania wieloma priorytetami jednocześnie
    • Silne umiejętności analityczne i zdolność do rozwiązywania problemów

    Pracodawca oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
    • Dodatkowy, klarowny system premiowy
    • Kartę sportową, prywatną opiekę medyczną oraz możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
    • Dofinansowanie do urlopu i kursów językowych
    • Możliwość pracy zdalnej 2 dni w tygodniu
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku w firmie o globalnym zasięgu

    HRIS, HR, Workday, Oracle, ATS, SAP, ECC, helpdesk, SuccessFactors, HCM, SFX, system.

    2 028 - 2 535 USD