• Wszystkie ofertyKomornikiFinanseKontrolingMłodszy Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego
    Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego
    Finanse
    Eurocash S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Grupa Eurocash jest największym polskim hurtowym dystrybutorem produktów FMCG, organizatorem znanych sieci franczyzowych, agencyjnych i partnerskich, takich jak ABC, Delikatesy Centrum, Groszek, Gama, Duży Ben, Lewiatan czy Euro Sklep, partnerem logistycznym i technologicznym sklepów lokalnych, a także właścicielem marketu e-grocery nr 1 w Polsce: Frisco.pl. Z liczbą ponad 19 tys. zatrudnianych pracowników i 90 tys. klientów, Eurocash od lat zajmuje miejsce w TOP10 największych polskich firm.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    kontroling

    Microsoft Office Excel

    Opis stanowiska

    JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

    • Czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca (kalkulowanie rezerw oraz przygotowywanie niezbędnych raportów i zestawień  finansowych).

    • Zakładanie i zarządzanie wnioskami dotyczącymi wydatków kapitałowych Capex (wprowadzanie danych do systemu,  monitorowanie realizacji oraz raportowanie poziomu wykorzystania wydatków.

    • Wsparcie w procesach planowania finansowego i budżetowania (analiza budżetów i ich zgodności z planami).

    • Udział w procesie rozliczeń budżetowych (analiza odchyleń budżetowych oraz wsparcie w przygotowywaniu raportów dotyczących  wydajności i efektywności budżetu.

    • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

    • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki to  ekonomia, finanse, rachunkowość lub pokrewne).

    • Masz 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale  kontrolingu lub finansów lub masz mniejsze doświadczenie,  ale zdobywałeś/aś je w dynamicznym środowisku i czujesz się  gotowy/a na nowe wyzwania.

    • Potrafisz dokładnie i skrupulatnie przetwarzać informacje.

    • Umiesz priorytetyzować zadania oraz efektywnie zarządzasz  swoimi czasem.

    • Masz solidne podstawy Excela i chcesz dalej rozwijać swoje  umiejętności.

    • Docenimy rozumienie podstawowych zasad księgowości,  budżetowania i planowania finansowego.

    DODATKOWO OFERUJEMY:

    Szukamy pracownika, który chce rozwijać swoje umiejętności w  obszarze kontrolingu i finansów przedsiębiorstw. Jeśli jesteś na  początku swojej kariery, ale masz ambicję i chęć nauki, zespół  doświadczonych ekspertów pomoże Ci szybko zdobyć potrzebne  kompetencje.

    • Pracę w systemie hybrydowym w jednej z 3 biur w Polsce:  Lublin, Warszawa, Komorniki k. Poznania (3 dni pracy z  biura, 2 dni pracy z domu).

    • Umowę o pracę, szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw  angażujących pracowników.

    • Przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje  oraz troskę o rozwój pracowników potwierdzone

    certyfikatem Friendly Workplace.

    • Jesteśmy Sygnatariuszem Karty Różnorodności. U nas liczą  się kompetencje, dlatego każdy ma równe szanse.

    Wszystkie ofertyKomornikiFinanseKontrolingMłodszy Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego