Oferty
Szef Zmiany
Nowa
Logistyka

Szef Zmiany

Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura
Eurocash S.A.

Grupa Eurocash jest największym polskim hurtowym dystrybutorem produktów FMCG, organizatorem znanych sieci franczyzowych, agencyjnych i partnerskich, takich jak ABC, Delikatesy Centrum, Groszek, Gama, Duży Ben, Lewiatan czy Euro Sklep, partnerem logistycznym i technologicznym sklepów lokalnych, a także właścicielem marketu e-grocery nr 1 w Polsce: Frisco.pl. Z liczbą ponad 19 tys. zatrudnianych pracowników i 90 tys. klientów, Eurocash od lat zajmuje miejsce w TOP10 największych polskich firm.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

Microsoft Office Excel

Microsoft Office Word

BHP

Mile widziane

SAP

Opis stanowiska

Eurocash Logistyka:

To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 24 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy ponad 3500 pracowników.

Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Szef Zmiany

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Twój zakres obowiązków:

  • Ciągłe podnoszenie wydajności i jakości pracy, bieżąca kontrola i podnoszenie produktywności podległych pracowników,
  • Kontrola prawidłowego przebiegu operacji magazynowych,
  • Praca operacyjna na wyznaczonym odcinku,
  • Sporządzanie raportów z powierzonych Ekipie zadań i wydajności,
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, PPOŻ oraz pozostałych procedur operacyjnych i jakościowych obowiązujących w CD.

Nasze wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podwładnych,
  • Znajomość system SAP będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego i premii uzależnionej od wyników pracy,

·       Prywatna opieka medyczna Medicover,

·       Ubezpieczenie grupowe,

·       Karty sportowe,

·       Paczki i bony na Święta,

·       Atrakcje dla rodziny, m.in. program stypendialny i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników,

·       Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne,

·       Odpowiedzialne i decyzyjne stanowisko dające możliwość wdrażania nowych rozwiązań w podległym obszarze,

·       Możliwość podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

·       Rozbudowaną strukturę Grupy, dająca możliwości awansu,

·       Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe.