• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BExport Manager
    Export Manager
    Sprzedaż
    Eveline Cosmetics

    3 042 - 3 549 USDBrutto miesięcznie - UoP
    3 042 - 3 549 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    export

    sales

    Opis stanowiska

    Eveline Cosmetics, jedna z czołowych marek kosmetycznych w Polsce, o zasięgu globalnym, poszukuje doświadczonego Export Managera. Jeśli jesteś osobą, która z pasją podchodzi do rozwijania rynków zagranicznych i budowania relacji biznesowych na arenie międzynarodowej, to ta oferta jest dla Ciebie. Jako Export Manager będziesz odpowiedzialny za rozwój eksportu i zarządzanie współpracą z naszymi partnerami zagranicznymi.

    Przyszłe Obowiązki:

    • Odpowiedzialność za rozwój i realizację strategii eksportowej na rynkach międzynarodowych.
    • Rozwijanie sieci dystrybucji i współpraca z partnerami handlowymi na kluczowych rynkach eksportowych.
    • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z dystrybutorami, importerami oraz innymi partnerami handlowymi.
    • Negocjowanie warunków handlowych, umów oraz monitorowanie realizacji zamówień.
    • Analiza rynków eksportowych i identyfikacja nowych możliwości biznesowych.
    • Monitorowanie i analiza działań konkurencji na rynkach zagranicznych.
    • Udział w międzynarodowych targach branżowych i reprezentowanie marki na wydarzeniach branżowych.
    • Przygotowywanie raportów sprzedażowych oraz rekomendacji strategicznych dla zarządu.

    Nasze Wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Export Managera w branży kosmetycznej lub pokrewnej.
    • Doskonała znajomość rynków zagranicznych i specyfiki handlu międzynarodowego.
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długoterminowych relacji biznesowych z partnerami zagranicznymi.
    • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne i znajomość międzynarodowych regulacji handlowych.
    • Umiejętność analizy rynku i podejmowania decyzji strategicznych w oparciu o dane rynkowe.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem).
    • Dyspozycyjność do częstych podróży służbowych.

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, w podziale 70% podstawy, 30% premii miesięcznie.
    • Pracę w nowoczesnym biurze firmy w Lesznowoli.
    • Pakiet zdrowotny z ubezpieczeniem na życie. Od pierwszego dnia zatrudnienia.
    • Dowolną formę zatrudnienia.
    • Pakiet MultiSport i MultiLife. Od pierwszego dnia zatrudnienia.
    • Dostęp do najnowszych nowości kosmetycznych.
    • Telefon oraz laptop służbowy.
    • Praca w pełni stacjonarnie w naszym biurze ul. Żytnia 19, 05-506 Lesznowola.
    3 042 - 3 549 USD

    Umowa o pracę

    B2B