• Wszystkie ofertyBrennaLogistykaLogistykaSpecjalista ds. zakupów
    Specjalista ds. zakupów
    Nowa
    Logistyka
    Fabb

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    sumienność

    Microsoft Office

    język angielski

    Opis stanowiska

    W związku z ciągłym i bardzo dynamicznym rozwojem szukamy utalentowanej osoby gotowej do wdrażania nieszablonowych projektów na stanowisku:

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Woj. śląskie

    Za co będziesz odpowiedzialny na tym stanowisku:

    • Stały kontakt z dostawcami oraz oddziałami firmy za granicą w zakresie realizacji zamówień
    • Nadzór nad terminowością dostaw
    • Kontrolę nad dokumentacją związaną z zamówieniami zakupowymi
    • Wyjaśnianie niezgodności w dostawach oraz zarządzanie reklamacjami zakupowymi
    • Terminowe i poprawne wprowadzanie danych do systemu oraz ich bieżące aktualizowanie
    • Negocjowanie warunków współpracy z obecnymi dostawcami i poszukiwanie nowych

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia zawodowego na stanowisku zakupowym minimum 1 rok
    • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym
    • Dobrej organizacji pracy własnej
    • Rzetelności i sumienności w codziennej pracy
    • Otwartości na ludzi, współpracy w zespole i wysokiego poziomu komunikatywności
    • Biegłej znajomość pakietu MS OFFICE
    • Chęci do pracy, uśmiechu i proaktywnej postawy do realizowanych zadań

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę w międzynarodowym zespole
    • Możliwości rozwoju w strukturach firmy
    • Pracę w biznesie o dużym potencjale do rozwoju
    • Udział w ciekawych projektach oraz wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji
    • Ambitną i odpowiedzialną pracę na samodzielnym stanowisku
    • Szeroki pakiet benefitów socjalnych (w tym pakiet medyczny)
    • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)