• Wszystkie ofertyKatowiceLogistykaLogistykaManager ds. Rozwoju Dystrybucji - Czechy, Słowacja
    Manager ds. Rozwoju Dystrybucji - Czechy, Słowacja
    Nowa
    Logistyka
    Intrec

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    prawo jazdy kat. B

    język angielski

    język czeski

    język słowacki

    analiza

    Opis stanowiska

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie z możliwością wyboru rodzaju umowy (B2B, UoP)
    • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy
    • Długoterminową współpracę
    • Bogaty pakiet narzędzi służbowych, w tym laptop, telefon oraz samochód służbowy
    • Benefity pozapłacowe dofinansowane przez pracodawcę: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa
    • Pełne wsparcie wdrożeniowe i merytoryczne
    • Pracę zdalną/mobilną

    Wyzwania czekające na tym stanowisku:

    • Optymalizacja procesów w podległym obszarze w oparciu o nowoczesne metody i narzędzia
    • Budowanie, obsługa sieci dystrybucji
    • Tworzenie i nadzór nad przestrzeganiem wdrożonych procedur operacyjnych
    • Inicjowanie usprawnień przynoszących wymierne korzyści finansowe
    • Kontrola procesu dystrybucji – jakość, terminowość, zadowolenie Klienta
    • Współpraca z zespołem handlowym w zakresie przygotowania optymalnych rozwiązań dla Klientów i przygotowania ofert
    • Budowanie i rozwijanie relacji z kluczowymi Klientami i partnerami biznesowymi

    Idealny kandydat:

    • Posiada 5 lat doświadczenia w budowaniu i obsłudze sieci dystrybucji na terenie Czech i Słowacji
    • Swobodnie komunikuje się w języku czeskim i słowackim, a także polskim lub angielskim
    • Ma wysokie umiejętności analityczne a także predyspozycje do zarządzania zespołem
    • Jest zorientowany na cel
    • Posiada umiejętność współpracy i budowania relacji
    • Dobrze zna pakiet MS Office (Excel)
    • Posługuje się prawem jazdy kat. B

    Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się:

    • Telefonu, aby umówić dogodny termin spotkania online
    • Spotkanie online z jednym z naszych rekruterów, aby poznać bliżej ofertę i pracodawcę oraz ciebie
    • Jeśli pozytywnie przejdziesz ten etap, a pracodawcę zainteresuje przesłana przez nas rekomendacja, czeka Cię już finałowe spotkanie z pracodawcą
    • Na koniec, niezależnie od rezultatu procesu otrzymasz feedback, a może również ofertę współpracy?
    Wszystkie ofertyKatowiceLogistykaLogistykaManager ds. Rozwoju Dystrybucji - Czechy, Słowacja