• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BAccount Manager
    Account Manager
    Sprzedaż
    Fabryka Marketingu

    Warszawa
    1 787 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 267 - 1 774 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    analiza potrzeb klienta

    samodzielność,

    język angielski

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Samodzielne prowadzenie projektów – organizacja kampanii reklamowych,
    • Koordynacja pracy pomiędzy Klientami a działami wewnętrznymi (Media, SEO, Content, Kreacja),
    • Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych szytych na miarę potrzeb Klientów,
    • Prowadzenie spotkań i negocjacji biznesowych,
    • Prowadzenie harmonogramu prac i rozliczeń,
    • Rozwój obecnych Klientów firmy,
    • Podtrzymywanie bieżących relacji biznesowych oraz aktywne budowanie nowych.

    Nasze wymagania

    • Minimum rok doświadczenia na analogicznym lub podobnym stanowisku w domu mediowym, SEM/SEO lub agencji reklamowej,
    • Praca na pełen etat w biurze w Warszawie,
    • Samodzielność w koordynacji projektów – pomiędzy Klientem a wewnętrznymi działami (Media, SEO, Content, Kreacja),
    • Proaktywność w podejmowanych działaniach
    • Zainteresowanie rynkiem reklamy
    • Energia i łatwość w nawiązywaniu relacji
    • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i punktualność,
    • Umiejętność skutecznej komunikacji (pisemnej i werbalnej),
    • Kreatywność i inicjatywa, wysoka kultura osobista,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
    • Biegła znajomość pakietu Office 365.

    To oferujemy

    • wynagrodzenie – podstawa + przejrzysty system premiowy,
    • samodzielne stanowisko i możliwości dalszego awansu,
    • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego - zainwestujemy w Ciebie czas oraz naszą wiedzę,
    • szkolenia ze sprzedaży i produktów (wewnętrzne i zewnętrzne np. szkolenia Google Partners, szkolenia Facebook, udział w konferencjach branżowych),
    • karta Multisport,
    • pakiet medyczny w Luxmed + opieka psychologiczna Dialog
    • dedykowany budżet szkoleniowy.

    Jesteśmy agencją digital marketingu z siedzibą w Warszawie. Oferujemy usługi z zakresu strategii kreatywnych, SEO, SEM, kampanii online czy influencer marketingu. Nasi specjaliści znają od podszewki środowisko Mety, Google czy X, a ich działania pozwalają naszym Klientom sprzedawać więcej! Naszym stylem jest skuteczność - opieramy ją na wynikach, które dostarczamy.

    Dołącz do nas i rozwiń swoje umiejętności pod okiem naszych ekspertów.

    Rekrutacja

    Nasz proces rekrutacji jest dwuetapowy. W trakcie spotkań poprosimy Cię o rozwiązanie zadań – matematycznych oraz z tworzenia procesów. Sprawdzimy także, Twoją znajomość języka angielskiego.

    Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, interesuje Cię reklama internetowa i masz doświadczenie na podobnym stanowisku – Aplikuj!

    1 787 USD

    B2B

    1 267 - 1 774 USD