• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingContent / CopywritingJunior Content SEO Specialist
    Junior Content SEO Specialist
    Marketing
    Fabryka Marketingu

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    social media

    sumienność

    copywriting

    odpowiedzialność

    kreatywność

    język angielski

    Opis stanowiska

    Zadania:

    • Wsparcie w przygotowywaniu tekstów, które są atrakcyjne zarówno dla użytkowników, jak i zoptymalizowane pod SEO. Współpraca z zespołem copywriterów przy tworzeniu nowych treści na bloga, opisy produktów i inne
    • Korekta merytoryczna, językowa, stylistyczna itp. treści blogowych, opisów produktów, opisów kategorii ebooków i innych.
    • Współpraca z zespołem copywriterów przy tworzeniu nowych treści na bloga, opisy produktów i inne.
    • Uczestnictwo w szkoleniach, aby rozwijać swoje umiejętności.
    • Udział w audytach treści, ocena stron pod kątem zgodności z wytycznymi SEO i wprowadzanie drobnych poprawek.
    • Bezpośrednia współpraca z działem SEO.

    Wymagania:

    • Umiejętność pisania i redagowania tekstów na wysokim poziomie.
    • Znajomość zasad polskiej pisowni.
    • Umiejętność dobrej organizacji pracy (praca przy kilku projektach równocześnie).
    • Umiejętność skutecznej komunikacji (pisemnej i werbalnej)

    Mile widziane:

    • Zainteresowanie marketingiem.
    • Znajomość języka angielskiego.
    • Dokładność, sumienność.
    • Nastawienie na ciągły rozwój i zwiększanie kompetencji.

    To oferujemy:

    • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego – zainwestujemy w Ciebie czas oraz naszą wiedzę,
    • Szkolenia z content marketingu wewnętrzne i zewnętrzne,
    • Udział w konferencjach branżowych,
    • Karta Multisport,
    • Pakiet medyczny w Luxmed + opieka psychologiczna w Centrum Terapii Dialog
    • Dedykowany budżet szkoleniowy 1500 zł netto/rok

    Fabryka Marketingu jest domem mediowym z siedzibą w Warszawie, w którym zajmujemy się marketingiem internetowym. Naszym Klientom pomagamy w zwiększaniu sprzedaży i budowaniu rozpoznawalności dzięki usługom takim jak: strategie kreatywne, kampanie online, SEM, SEO, czy Influencer marketing. Prowadzimy działania w obrębie Google, Facebooka, Instagrama oraz X, a także jesteśmy ekspertami w dziedzinie analityki internetowej.

    Rekrutacja

    Nasz proces rekrutacji jest dwuetapowy. W trakcie spotkań poprosimy Cię o rozwiązanie zadań – matematycznych oraz z tworzenia procesów. Sprawdzimy także, Twoją znajomość języka angielskiego.