• Wszystkie ofertyKomornikiMarketingeCommerceSpecjalista / Specjalistka ds. eCommerce
    Specjalista / Specjalistka ds. eCommerce
    Nowa
    Marketing
    Fabryka Mebli Biurowych MARO

    Rodzaj pracy
    Pe艂ny etat
    Do艣wiadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiej臋tno艣ci

    e-commerce

    Google Analytics

    Google Ads

    Google Tag Manager

    microsoft office 365

    CRM

    Mile widziane

    performance marketing

    bran偶a meblowa

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Cze艣膰! 馃憢

    Od lat 90-tych produkujemy meble biurowe. Robimy to w spos贸b odpowiedzialny wzgl臋dem szeroko rozumianego 艣rodowiska. Nowoczesna technologia produkcji, do艣wiadczenie naszych pracownik贸w i ich odpowiedzialna praca sprawiaj膮, 偶e nasi klienci otrzymuj膮 najwy偶szej jako艣ci, mocno spersonalizowane rozwi膮zania dla swoich wn臋trz.

    Dowiedz si臋 wi臋cej 馃憠 www.maro.eu

    Miejsce pracy: Fabianowska 100, Komorniki

    Tw贸j zakres obowi膮zk贸w

    • Prowadzenie projekt贸w w obszarach eCommerce B2C i B2B;
    • Umiej臋tno艣膰 budowania plan贸w sprzeda偶y online opartych na ruchu wewn臋trznym i zewn臋trznym sklepu;
    • Codzienna wsp贸艂praca z firmami partnerskimi, kt贸re wykonuj膮 wi臋kszo艣膰 prac rozwojowych i utrzymaniowych. Twoj膮 rol膮 b臋dzie analiza zg艂osze艅 wewn臋trznych, wykonywanie podstawowych konfiguracji, wsp贸艂praca i nadzorowanie prac agencji przy projektach;
    • Opieka i nadz贸r nad wdro偶onymi produktami technologicznymi;
    • Bezpo艣redni udzia艂 w rozwoju systemu (analiza potrzeb, testowanie oraz wsparcie w implementacji zmian i nowych wersji, organizacja projekt贸w);
    • Nadz贸r, rozw贸j i doradztwo prowadzonych kampanii reklamowych prowadzonych online oraz pozycjonowania strony;
    • Mo偶liwo艣膰 pracy przy pozosta艂ych systemach w organizacji (Microsoft Business Central, CRM, pCon);

    Nasze wymagania

    • Dobra organizacja czasu pracy oraz umiej臋tno艣膰 pracy w zespole to niezb臋dno艣膰;
    • Minimum 2 letnie do艣wiadczenie w zarz膮dzaniu projektami eCommerce;
    • Doskona艂a umiej臋tno艣膰 narz臋dzi Google Analytics, Google Ads, Tag Manager;
    • Dobra znajomo艣膰 pakietu MS Office 365;
    • Kompetencje analityczne i wiedza z zakresu architektury biznesowo-systemowej b臋d膮 dodatkowym atutem;
    • Swobodne poruszanie si臋 w obszarze poj臋膰 zwi膮zanych z IT/Digital oraz performance marketing;
    • Znajomo艣膰 bran偶y meblowej b臋dzie dodatkowym atutem;

    To oferujemy

    • Umow臋 o prac臋 w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Stanowisko z mo偶liwo艣ci膮 wp艂ywania na kszta艂t polityki sprzeda偶owej;
    • Niezb臋dne narz臋dzia pracy;
    • Ciekaw膮 i pe艂n膮 wyzwa艅 prac臋 w dynamicznie rozwijaj膮cej si臋 firmie;

    Benefity

    • brak dress code鈥檜
    • kawa / herbata
    • parking dla pracownik贸w
    • paczki 艣wi膮teczne
    Wszystkie ofertyKomornikiMarketingeCommerceSpecjalista / Specjalistka ds. eCommerce