Handlowiec
Biskupia 12, Warszawa
Falcon Acoustics Hubert Jastrzębski
W Falcon Acoustics wierzymy, że naszą pracą nie jest sprzedaż "operatów akustycznych". Naszą pracą jest zdejmowanie z barków architektów i deweloperów ciężaru związanego z akustyką, aby mogli budować komfortowe i ciche budynki bez ryzyka i niespodzianek.
Dlatego nie szukamy zwykłego handlowca, który wyśle ofertę i zrobi follow-up. Szukamy kogoś, kto potrafi rzeczywiście słuchać swojego klienta i budować zaufanie. Kogoś, kto rozumie, że prawdziwym celem jest "stworzenie komfortowego osiedla", a nie tylko "otrzymanie dokumentu". Szukamy partnera dla naszych klientów.
Jeśli jesteś osobą, która:
Rozumie, że jej rolą jest bycie doradcą, a wysyłaczem ofert. Naturalnie dopytujesz klienta "po co?", "jaki cel chce Pan osiągnąć?", bo wiesz, że tylko tak można realnie pomóc.
Ma w sobie "gen proaktywności". Jeśli widzisz, że w firmie brakuje dobrej prezentacji dla klientów – po prostu ją robisz. Jeśli zauważasz, że klienci ciągle pytają o coś, czego nie ma w ofercie – proponujesz stworzenie nowej usługi. Nie czekasz na zadania, tylko sam usprawniasz swój kawałek świata.
Ma w sobie samozaparcie i mentalną twardość. Mimo trudności, jakie niesie ze sobą odrzucenie w sprzedaży, potrafisz utrzymać dyscyplinę i regularnie kontaktować się z osobami których nie znasz,
Posiada doświadczenie w sprzedaży usług B2B wystarczające do tego, żebyś osiągnął dobre wyniki,
Nie przeraża się pracą z dokumentacją techniczną, jak rysunki budynków, czy normy. Najważniejsze są chęci, jeśli nie miałeś/aś z tym styczności to na początku wszystkiego Cię nauczymy,
...to może właśnie Ciebie szukamy.
Jesteśmy gotowi nauczyć ciebie wielu technicznych szczegółów, ale jeśli masz już wiedzę architektoniczną/akustyczną i chciałbyś się douczyć umiejętności handlowych, to też chętnie porozmawiamy.
Czym będziesz się zajmować na co dzień?
Diagnozowaniem prawdziwych potrzeb klientów. Na co dzień nie tylko wysyłamy ofertę, ale chcemy zrozumieć, gdzie czai się największe ryzyko w projekcie architektów lub inwestorów.
Prowadzeniem całego procesu sprzedaży: od pierwszego kontaktu, przez budowanie relacji opartej na zaufaniu, po podpisanie umowy oraz dbanie o dalszą relację,
Przekształcaniem rozmów w konkretne działania: przygotowywaniem ofert i umów, które realnie odpowiadają na potrzeby klienta.
Skrupulatnym wprowadzaniem danych w CRM (Bitrix24), bo rozumiesz, że dane to podstawa do mądrych decyzji.
Bliską współpracą z naszym zespołem akustyków, aby zapewnić, że to, co obiecujesz klientowi, jest tym, co "dowozimy" – bo to jedna z naszych kluczowych wartości. Akustyk jest na stałe włączony w proces sprzedaży, abyś nie musiał/a znać wszystkich aspektów technicznych naszej pracy.
Co oferujemy, byś mógł/mogła odnieść sukces?
Wynagrodzenie: Podstawa 4 500-10 000 zł netto B2B + prowizja bez górnego limitu,
Stabilność i elastyczność: Umowa B2B. Elastyczne godziny pracy (start między 7:00 a 10:00).
Pracę zdalną: Po okresie wdrożeniowym częściowo w Warszawie pracujesz skąd chcesz.
Realny rozwój: Budżet edukacyjny na książki i szkolenia, bo chcemy, byś stawał/a się coraz lepszy/a w tym, co robisz. Będziesz mieć dostęp do szkoleń online Sellwise oraz konsultanta Casbeg.
Środowisko oparte na zaufaniu i samodzielności: Dajemy Ci jasne procesy i cele, pomagamy je osiągnąć ale nie patrzymy na ręce. Ufamy Twojej inicjatywie.
Świetną atmosferę: Jesteśmy młodym zespołem, który ceni uczciwość, wzajemną pomoc i dobre żarty. Cenimy jakość naszej pracy, ale nie traktujemy siebie ze śmiertelną powagą.
Jak wygląda nasz proces rekrutacji? (Stawiamy na konkrety)
Chcemy Cię poznać, a nie czytać ogólniki. Dlatego zamiast listu motywacyjnego, w kilku zdaniach odpowiedz na jedno pytanie: Opisz sytuację, w której Twoja proaktywność lub wyjście poza standardowy zakres obowiązków przyniosło realną, mierzalną korzyść firmie lub klientowi.
Co dalej?
Aplikacja: Prześlij CV (PDF) i odpowiedź na powyższe pytanie przez portal rocketjobs.pl
Krótka rozmowa telefoniczna lub e-mail: Jeśli Twoje zgłoszenie będzie odpowiadało na nasze potrzeby, zadzwonimy, żeby zadać kilka dodatkowych pytań i umówić się na rozmowę.
1-2 spotkania rekrutacyjne z CEO Falcon Acoustics i konsultantem Casbeg
(Opcjonalnie) Dzień próbny: Kilka godzin wspólnej pracy, żebyśmy mogli zobaczyć, jak działasz, a Ty mógł/mogła poczuć naszą atmosferę.
Zadanie rekrutacyjne: W międzyczasie może poprosimy Cię o wykonanie krótkiego zadania, które pozwoli nam zobaczyć Twój sposób myślenia w praktyce.
Handlowiec
Handlowiec
Biskupia 12, Warszawa
Falcon Acoustics Hubert Jastrzębski