• Wszystkie ofertyKrakówMarketingMarketingTrade Marketing Manager
    Trade Marketing Manager
    Marketing
    FoodCare Sp. z o. o.

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    branża FMCG

    Opis stanowiska

    O Nas

    FoodCare jest firmą rodzinną, założoną w 1984 roku.

    Dzięki ciągłemu rozwojowi jest obecnie jednym z liderów w branży FMCG w Polsce i zatrudnia ponad 800 osób.

    Produkty FoodCare są eksportowane do ponad 50 krajów.

    Firma specjalizuje się w produkcji napojów niegazowanych, energetycznych, wody, ciast, deserów, dodatków funkcjonalnych, dodatków do pieczenia oraz musli.

    W portfolio firmy znajdują się takie marki jak: Black, 4move, Frugo, Frugo Energy, Ngine, Ostromecko, Gellwe oraz Fitella.

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie działu Trade Marketingu w prowadzonych projektach
    • Przygotowywanie i wdrażanie akcji trade marketingowych/planów rocznych dla Klientów kanału nowoczesnego
    • Współpraca z agencjami zewnętrznymi
    • Udział w przygotowywaniu prezentacji i materiałów informacyjnych na spotkania handlowe
    • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży w ramach działań trade marketingowych prowadzonych u klientów
    • Nadzór nad implementacją materiałów POS
    • Monitoring działań wewnętrznych oraz konkurencji
    • Obserwacja i analiza trendów rynkowych

    Wymagania:

    • Minimum 3 letnie doświadczenie w firmie FMCG
    • Znajomość MS Office
    • Doświadczenie we współpracy z agencjami zewnętrznymi (np. do tworzenia konkursów/loterii),producentami materiałów POS
    • Kreatywność, inicjatywa i dynamizm w działaniu
    • Rzetelność, terminowość, a jednocześnie otwartość na nowe niestandardowe rozwiązania
    • Umiejętność analitycznego myślenia i wykorzystywania różnych źródeł informacji

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w stabilnej firmie o dobrej renomie
    • prace na pełny etat w młodym i kreatywnym zespole
    • uczestnictwo w ciekawych i rozwojowych projektach
    • prace z silnymi, rozpoznawalnymi markami
    • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego w obszarze marketingu
    • dobre warunki wynagrodzenia oraz system premiowy
    • pracę w nowoczesnym klimatyzowanym biurze
    • możliwość dostępu do prywatnego systemu ubezpieczenia zdrowotnego
    • możliwość dostępu do programu kart sportowych
    • dostęp do szkoleń dających szanse rozwoju własnych kompetencji