• Oferty
  • Wszystkie ofertyWrocławSupportSales Support Specialist
    Sales Support Specialist
    Nowa
    Support
    Foodcom S.A.

    1 267 - 1 648 USDBrutto miesięcznie - UoP
    1 267 - 1 648 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlową, pośredniczącą w transakcjach w branży spożywczej, paszowej, FMCG i chemicznej (chemia industrialna). Współpracujemy z firmami w ponad 120 krajach na całym świecie, tworząc międzynarodowe środowisko pełne profesjonalistów i pasjonatów. Jesteśmy miejscem, gdzie liczy się pasja i motywacja, a nie pochodzenie, doświadczenie czy historia. To u nas możesz rozwinąć swoje skrzydła! Od 2021 roku nasz zespół rozrósł się z 35 specjalistów do ponad 150 pracowników. Nasza główna siedziba mieści się w sercu Warszawy przy Rondzie Daszyńskiego.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    administration

    customer service

    język angielski

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlową, pośredniczącą w transakcjach w branży spożywczej, paszowej, FMCG i chemicznej (chemia industrialna). Współpracujemy z firmami w ponad 120 krajach na całym świecie, tworząc międzynarodowe środowisko pełne profesjonalistów i pasjonatów. Jesteśmy miejscem, gdzie liczy się pasja i motywacja, a nie pochodzenie, doświadczenie czy historia. To u nas możesz rozwinąć swoje skrzydła!

    Od 2021 roku nasz zespół rozrósł się z 35 specjalistów do ponad 150 pracowników. Nasza główna siedziba mieści się w sercu Warszawy przy Rondzie Daszyńskiego. Otworzyliśmy także trzy regionalne biura – w Hiszpanii, Rzeszowie i Lublinie. Dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu nieustannie się rozwijamy i teraz szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako: Sales Support Specialist.

    Chcesz dowiedzieć się więcej o Foodcom S.A.? Zobacz, jak się u nas pracuje!

    Jakie będą Twoje obowiązki?

    • Administracyjne wsparcie działu handlowego
    • Obsługa bieżącej korespondencji z klientami i dostawcami
    • Wsparcie w planowaniu transportu oraz realizacji zamówień
    • Przygotowywanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi standardami

    Kogo szukamy?

    • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim, zarówno w mowie, jak i piśmie
    • Znajomość innych języków obcych będzie Twoim dodatkowym atutem
    • Masz dobrą znajomość MS Excel
    • Posiadasz umiejętność pracy w zespole
    • Charakteryzuje Cię samodzielność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Jesteś doskonale zorganizowany/a, efektywnie zarządzasz czasem

    Co na Ciebie czeka?

    • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty sportowej FitProfit
    • Dbamy o work-life balance
    • Spotkania integracyjne, np. piwne piątki, imprezy świąteczne
    • Szkolenia wdrożeniowe oraz możliwość rozwoju umiejętności pod okiem Buddiego
    • Owocowe środy
    Wszystkie ofertyWrocławSupportSales Support Specialist
    1 267 - 1 648 USD