• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingInfluencer Marketing Specialist z j. rosyjskim
    Influencer Marketing Specialist z j. rosyjskim
    Nowa
    Marketing
    FootballTeam Game

    1 014 - 1 267 USDNetto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    język rosyjski

    youtube marketing

    język angielski

    negocjacje

    Mile widziane

    język polski

    influencer marketing

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Jesteśmy firmą, działającą w branży gier komputerowych. Naszym głównym produktem jest gra przeglądarkowa w formie menadżera piłkarskiego - FootballTeam (https://footballteamgame.com/).

    Do naszego zespołu szukamy marketera, który wesprze nas w zarządzaniu, pozyskiwaniu i współpracy z influencerami w krajach rosyjskojęzycznych oraz na rynku angielskim.

    Jakie będą Twoje zadania?

    • Pozyskiwanie nowych influencerów do współprac na rynku rosyjskojęzycznym, ale także anglojęzycznym (budowa długoterminowych relacji);
    • Kontrola jakości obecnych i nowo zawartych współprac;
    • Wraz z zespołem tworzenie koncepcji kreatywnych i przygotowanie kampanii reklamowych (realizacja założonych celów);
    • Wyszukiwanie nowych miejsc do promocji produktu (partnerzy, katalogi gier, artykuły, TikTok, Instagram, etc.);
    • Bieżące raportowanie pracy (analiza wyników kampanii, wyciąganie wniosków i określanie nowych celów).

    Wymagamy:

    • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2;
    • Znajomości języka rosyjskiego na poziomie min. C1 (mile widziany poziom native);
    • Umiejętności planowania i kosztorysowania kampanii;
    • Doświadczenia w negocjowaniu kontraktów reklamowych (doświadczenie w negocjowaniu zawieranych umów);
    • Doświadczenia w pracy z influencerami (w szczególności z youtuberami).

    Oferujemy:

    • Pracę w 100% zdalną;
    • Rozliczenie B2B lub poprzez useme.com;
    • Elastyczne godziny pracy;
    • Pracę w międzynarodowym zespole;
    • Działanie w branży gamingowej, która rośnie z roku na rok;
    • Zgrany zespół, luźna atmosfera na Slack/TeamSpeak.

    Czekamy na Twoje CV!

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingInfluencer Marketing Specialist z j. rosyjskim
    1 014 - 1 267 USD

    Dowolna