• Wszystkie ofertyPiasecznoLogistykaAdministracjaSpecjalista ds. IT/Administrator systemu WMS
    Specjalista ds. IT/Administrator systemu WMS
    Nowa
    Logistyka
    Fulfilio Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    branża IT

    MS Office

    branża TSL

    Mile widziane

    T-SQL

    WMS

    Opis stanowiska

    Główne zadania:

    • zapewnienie ciągłości działania oraz obsługa systemów i urządzeń znajdujących się w obiektach magazynowych
    • realizacja wsparcia technicznego IT
    • konfiguracja systemu WMS i usług powiązanych
    • obsługa techniczna IT użytkowników
    • testowanie zmian w systemie WMS
    • administrowanie dostępami i uprawnieniami
    • diagnostyka i rozwiązywanie problemów technicznych w zakresie działania sprzętu i systemów IT w ramach pierwszej linii wsparcia
    • instalacja, konfiguracja, podstawowy serwis stanowisk komputerowych i urządzeń peryferyjnych
    • prowadzenie dokumentacji technicznej i ewidencyjnej zgodnie z ustalonymi standardami

    Wymagania:

    • doświadczenie na stanowisku specjalisty aplikacji WMS/TMS lub pokrewnym
    • praktyczna znajomość branży i procesów TSL oraz zagadnień informatycznych
    • znajomość MS Office
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • dostępność do pracy zmianowej
    • komunikatywność
    • umiejętność organizacji pracy własnej

    Mile widziane:

    • znajomość programu WMS Mantis
    • znajomość systemu Qguar
    • znajomość języka T-SQL

    Oferujemy:

    • pracę w miejscowości Łubna – ok. 30 minut jazdy samochodem od południowych dzielnic Warszawy
    • stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
    • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)
    • pracę stacjonarną, z możliwością okazjonalnej pracy zdalnej
    • dostęp do benefitów firmowych (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie)
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • pracę w zgranym zespole oraz w przyjaznej atmosferze
    Wszystkie ofertyPiasecznoLogistykaAdministracjaSpecjalista ds. IT/Administrator systemu WMS