• Wszystkie ofertyWarszawaSupportSpecjalista ds. Współpracy Międzynarodowej (j. słowacki)
    Specjalista ds. Współpracy Międzynarodowej (j. słowacki)
    Nowa
    Support
    FUNDACJA INSTYTUT STUDIÓW WSCHODNICH

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Zdolności organizacyjne

    Microsoft Office

    język słowacki

    gospodarka Słowacji

    polityka

    język angielski

    polityka Słowacji

    Mile widziane

    język węgierski

    język czeski

    międzynarodowe projekty

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • obsługa merytoryczna, prowadzenie kontaktów oraz wsparcie organizacyjno- administracyjne wizyt zagranicznych gości na konferencjach organizowanych przez Instytut Studiów Wschodnich
    • utrzymywanie kontaktów i bieżąca współpraca z instytucjami zagranicznymi z regionu
    • udział w realizacji projektów i grantów międzynarodowych

    Nasze wymagania

    • Znajomość realiów politycznych i gospodarczych Słowacji (i Czech mile widziane)
    • Doskonała znajomość języka słowackiego w mowie i piśmie (czeskiego i/lub węgierskiego mile widziane)
    • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem
    • Zdolności organizacyjne, samodzielność i dyspozycyjność
    • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność, sprawność w kontaktach ze światem nauki, polityki
    • Lekkie pióro
    • Odpowiedzialność i dbałość o szczegóły
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Wykształcenie wyższe
    • Znajomość pakietu Microsoft Office
    • Dodatkowym plusem będzie wcześniejsze doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów
    • Znajomość mediów społecznościowych (Twitter, Facebook, LinkedIn, YouTube)

    To oferujemy

    • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • ciekawą i twórczą pracę przy niepowtarzalnym projekcie o zasięgu międzynarodowym
    • możliwość wykorzystania własnych pomysłów i ciekawych rozwiązań
    • stały kontakt z językiem
    • wyjazdy krajowe i zagraniczne

    W swoim CV, prosimy o odpowiedź na poniższe pytania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku?
    • Wykształcenie?
    • Jakie są Twoje oczekiwania finansowe miesięcznie (netto)?
    • Termin rozpoczęcia pracy?
    • Jaki jest Twój poziom znajomości języka słowackiego?
    • Jaki jest Twój poziom znajomości języka węgierskiego?
    Wszystkie ofertyWarszawaSupportSpecjalista ds. Współpracy Międzynarodowej (j. słowacki)