• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)WPP Open Door | AdOps_Amazon
    WPP Open Door | AdOps_Amazon
    Nowa
    Marketing
    GroupM

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    GroupM

    GroupM

    Jesteśmy największą grupą mediową w Polsce, w skład której wchodzą czołowe domy mediowe: EssenceMediacom, Mindshare Wavemaker. Posiadamy Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023 & 2024, a nasze kompetencje są potwierdzone certyfikatem DIMAQ! #DIMAQEmployer. Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    AdOps

    język angielski

    Opis stanowiska

    Position at GroupM

    Otwórz drzwi do kariery z Amazonem – WPP Open Door rekrutuje!

    Kim jesteśmy?

    WPP OPEN DOOR to zupełnie nowy model partnera, który powstał z myślą o wsparciu Amazon w realizacji ich celów biznesowych. Jako zespół, stawiamy na innowacyjną kulturę pracy i dynamiczny rozwój w obszarze mediów.

    W związku z rozszerzaniem naszej działalności, szukamy osób, które chcą rozwijać swoją karierę w operacjach reklamowych AdOps.

    Kogo szukamy?

    • osób o różnym stopniu doświadczenia w procesach składających się na AdOps – od juniora do seniora.

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • wprowadzanie kampanii reklamowych do systemu,
    • generowanie kodów emisyjnych dla wydawców,
    • współpraca z innymi agencjami w zakresie wprowadzania i obsługi kampanii reklamowych.

    W wykonywaniu powyższych zadań pomoże Ci:

    • praktyczna znajomość języka HTML5/CSS3 oraz znajomość JavaScript (poziom podstawowy),
    • doświadczenie w obszarze Ad Operations,
    • znajomość systemów do obsługi reklamy online np.: Campaign Manager 360, AdForm, Xandr, FlashTalking, Gemius Direct Effect,
    • dobra znajomość Excela,
    • umiejętność analitycznego myślenia (rozumienia raportów systemowych)
    • umiejętność liczenia i chęć pracy z liczbami
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Świetnie odnajdziesz się w naszym zespole jeśli jesteś cechuje Cię dokładność, samodzielność i dobra organizacja pracy 😊.

    Czego możesz spodziewać się po nas?

    • jesteśmy zaangażowani, wzajemnie doceniamy swoją pracę,
    • dzielimy się wiedzą,
    • mamy dostęp do najnowszych technologii jako jedni z pierwszych,
    • umowy o pracę,
    • benefitów po trzech miesiącach współpracy: ubezpieczenia na życie, dofinansowania do angielskiego/karty sportowej i opieki medycznej,
    • pracy hybrydowej,
    • braku dress code, czyli luźniej, przyjaznej atmosfery.