• Wszystkie ofertyWarszawaMediaWPP Open Door | Media Planner (AP)_Amazon
    WPP Open Door | Media Planner (AP)_Amazon
    Media
    GroupM

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    GroupM

    GroupM

    Jesteśmy największą grupą mediową w Polsce, w skład której wchodzą czołowe domy mediowe: EssenceMediacom, Mindshare Wavemaker. Posiadamy Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023 & 2024, a nasze kompetencje są potwierdzone certyfikatem DIMAQ! #DIMAQEmployer. Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    digital marketing

    Microsoft Office Excel

    PowerPoint

    tv

    kampanie

    język angielski

    angielski

    Opis stanowiska

    Otwórz drzwi do kariery z Amazonem – WPP Open Door rekrutuje!

    Kim jesteśmy?

    WPP OPEN DOOR to zupełnie nowy model partnera, który powstał z myślą o wsparciu Amazon w realizacji ich celów biznesowych. Jako zespół, stawiamy na innowacyjną kulturę pracy i dynamiczny rozwój w obszarze mediów.

    W związku z rozszerzaniem naszej działalności, szukamy osób, które chcą rozwijać swoją karierę w Planowaniu Mediów – bez względu na to, na jakim etapie rozwoju jesteś!

    Kogo szukamy?

    • osób o różnym stopniu doświadczenia w planowaniu mediów 360 – od juniora do managera,
    • osób zainteresowanych nauką planowania wszystkich mediów – entry level.

    Niezależnie od stanowiska będziesz współtworzyć zespół Agency Planning, który odpowiada za strategię i planowanie mediów do poziomu szczegółowości jakim jest kanał komunikacji.

    Dołączając do AP, będziesz mieć szansę wykorzystać swoje umiejętności strategiczne oraz holistyczą wiedzę mediową w planowaniu, jednocześnie odpowiadając za budowanie relacji z Klientami oraz rozwijanie biznesu poprzez proponowanie naszych nowych rozwiązań.

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • szeroko rozumiany Client Service, czyli profesjonalna komunikacja z Klientem, doradztwo, rozumienie potrzeb i odpowiadanie na nie,
    • przygotowywanie strategii marketingowych we wszystkich mediach,
    • przygotowywanie analiz i rekomendacji oraz ich prezentacja przed Klientem.

    W wykonywaniu powyższych zadań pomoże Ci:

    • doświadczenie w prowadzeniu kampanii digitalowych i wiedza strategiczna dotyczącą mediów offline, w tym TV, (dla entry level zainteresowanie tym obszarem),
    • znajomość Excel i PowerPoint w stopniu umożliwiającym Ci swobodną pracę przy tworzeniu analiz/ raportów dotyczących konkurencji, wydatków, czy trendów rynkowych,
    • swobodna komunikacja w języku angielskim (min. B2).

    Świetnie odnajdziesz się w naszym zespole jeśli jesteś cechujesz się skrupulatnością, lubisz challengować pomysły i działasz proaktywnie 😊.

    Czego możesz spodziewać się po nas?

    • jesteśmy zaangażowani, wzajemnie doceniamy swoją pracę,
    • dzielimy się wiedzą,
    • mamy dostęp do najnowszych technologii jako jedni z pierwszych,
    • umowy o pracę,
    • benefitów po trzech miesiącach współpracy: ubezpieczenia na życie, dofinansowania do angielskiego/karty sportowej i opieki medycznej,
    • pracy hybrydowej,
    • braku dress code, czyli luźniej, przyjaznej atmosfery.
    Wszystkie ofertyWarszawaMediaWPP Open Door | Media Planner (AP)_Amazon