Oferty
Przedstawiciel Handlowy
Sprzedaż

5 000 - 7 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

pozyskiewanie klientów

kreatywność

samodzielność

sprzedaż

Mile widziane

branża hotelarska

wyposażenie wnętrz

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pomagamy osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy.

Naszym klientem jest firma Fande specjalizująca się w produkcji i dostawie mebli hotelowych. Oferuje szeroki asortyment produktów, w tym łóżka, stoliki, krzesła oraz elementy wyposażenia wnętrz, które łączą funkcjonalność z nowoczesnym designem. Fande kładzie duży nacisk na jakość materiałów oraz estetykę, dostosowując swoje rozwiązania do indywidualnych potrzeb klientów z sektora hotelarskiego. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu, firma wspiera hotele w tworzeniu komfortowych i eleganckich przestrzeni, które przyciągają gości.

Przedstawiciela Handlowego

Zakres obowiązków:

  • Oferowanie produktów i usług firmy Fande, w tym mebli hotelowych i wyposażenia wnętrz.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z branży hotelarskiej,
  • Współpraca z inwestorami, architektami oraz projektantami wnętrz w celu realizacji kompleksowych projektów hotelowych.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i finalizowanie umów dotyczących wyposażenia hoteli.
  • Reprezentowanie firmy Fande na wydarzeniach branżowych oraz spotkaniach z klientami.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w branży wyposażenia wnętrz/hotelarskiej.
  • Samodzielności, zorientowania na wyniki oraz efektywność.
  • Umiejętności negocjacyjnych oraz budowanie długoterminowych relacji biznesowych.
  • Kreatywnego podejścia do rozwiązywania potrzeb klientów oraz gotowości do dostosowywania oferty do specyficznych wymagań.

Oferujemy:

  • Podstawę 5000 - 7000 netto w zależności od doświadczenia plus prowizje.
  • Wsparcie merytoryczne i marketingowe ze strony firmy,
  • Możliwość pracy z innowacyjnymi produktami dostosowanymi do potrzeb branży hotelarskiej.
  • Długoterminową współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży rozwiązań do wyposażenia hoteli i chcesz rozwijać swoje portfolio, dołącz do firmy Fande!

5 000 - 7 000 PLN

B2B