• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaHRHRAsystent w Dziale HR
    Asystent w Dziale HR
    HR
    Grupa Trakcja

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Jako Trakcja S.A. jesteśmy jedną z największych spółek giełdowych działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego i energetyki.

    Rocznie realizujemy ponad 100 kontraktów budując i modernizują linie kolejowe, tramwajowe, autostrady i drogi ekspresowe, mosty, obiekty inżynieryjne oraz sieci elektroenergetyczne.

    Jesteśmy dumni mogąc brać udział w skomplikowanych i innowacyjnych przedsięwzięciach infrastrukturalnych, takich jak:

    • modernizacja blisko 20% długości torów dedykowanych połączeniom obsługiwanym przez Pendolino,

    • budowa najnowocześniejszego w Polsce zaplecza technicznego dla obsługi pociągów aglomeracyjnych,

    • wyprodukowanie pierwszego w Polsce magazynu energii wytworzonej przez farmę wiatrową

    • udział w budowie pierwszej w Niemczech elektrycznej autostrady dla ciężarówek,

    • dostawa zintegrowanego systemu dynamicznej informacji podróżnych i bezpieczeństwa pasażerów, zastosowanego po raz pierwszy na dworcu Łódź Fabryczna

    • przebudowa linii tramwajowej wraz z rewitalizacją mostu Piłsudskiego w Krakowie, czy systemu zasilania nowej sieci tramwajowej w Olsztynie.

    • zaprojektowanie, produkcja urządzeń i zmiana napięcia dla linii WKD z 600 V na 2 KV

    oraz tysięcy innowacyjnych rozwiązań w energetyce i kolejnictwie wdrożonych w okresie ponad 70 lat naszej działalności.

    Obszar zadań, który mamy dla Ciebie:

    ✔️ Wsparcie procesu rekrutacji i selekcji pracowników: przygotowywanie ogłoszeń o pracę, selekcja aplikacji, przeprowadzanie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych, organizacja i koordynacja rozmów kwalifikacyjnych oraz kontakt z kandydatami;

    ✔️ Wsparcie procesu administracyjnego obszaru szkoleń: przechowywanie dokumentów, administrowanie bazą danych szkoleń, udział w aktualizacji danych i monitorowanie udziału w szkoleniach;

    ✔️ Bieżące wsparcie procesów HR: tworzenie opisów stanowisk, onboarding, offboarding, analiza danych i raportowanie HR;

    ✔️ Ciągły rozwój i wykonywanie obowiązków dostosowanych do posiadanych umiejętności 😊

    Chętnie zatrudnimy Cię w naszym Zespole, jeśli:

    ✔️ Jesteś w trakcie studiów lub posiadasz wykształcenie w obszarze: ZZL, psychologia, socjologia / pokrewne;

    ✔️ Masz! już pierwsze doświadczenia w obszarze rekrutacji / miękkiego HR;

    ✔️ Chcesz się rozwijać i jesteś w teamie I❤️HR;

    ✔️ Jesteś osobą przywiązującą wagę do szczegółów;

    ✔️ Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;

    ✔️ Bez problemu poruszasz się w MS Office – w tym w Excelu;

    ✔️ Kreatywność i brak rzeczy niemożliwych to Twoje drugie imię!

    Jak wygląda nasza oferta?

    ✔️ Rynkowe warunki wynagradzania,

    ✔️ Elastyczna forma zatrudnienia,

    ✔️ ​Atrakcyjne benefity pracownicze - zależą od wybranych warunków zatrudnienia,

    ✔️ Praca przy różnorodnych projektach,

    ✔️ Możliwość długoterminowej współpracy,

    ✔️ Rozwój w strukturach firmy zgodnie z preferencjami i predyspozycjami,

    ✔️ Dostęp do szkoleń branżowych i współpraca z ekspertami.

    Wszystkie ofertyWarszawaHRHRAsystent w Dziale HR