Oferty
Specjalista ds. Rozliczeń
Nowa
Finanse

Stargard
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

finanse

księgowość

komunikatywność

Opis stanowiska

Jako Trakcja S.A. jesteśmy jedną z największych spółek giełdowych działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego i energetyki.

Jeśli chcesz dołączyć do jednego z naszych Zespołów w całej Polsce – aplikuj!

Aktualna oferta dotyczy:

📍Lokalizacja: Szczecin

🚄Oddział Kolejowy

Stanowisko

Specjalista ds. Rozliczeń - kontrakt infrastrukturalny

  • Przygotowanie dokumentów rozliczeniowych pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym (PŚP) będących podstawą do wystawienia faktur sprzedażowych;
  • Przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych w zakresie robót realizowanych przez Podwykonawców, zleceń wewnętrznych, umowy Konsorcjum;
  • Przygotowanie raportów dotyczących rozliczenia finansowego Kontraktu (raporty miesięczne, plany sprzedażowe);
  • Przygotowywanie raportów do Centrali zgodnie z wewnętrznymi procedurami Spółki, współpraca z przełożonymi i działaniami Spółki, w tym księgowości, kontrolingu, rozliczeń, prawnym, skarbu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – techniczne, ekonomiczne lub finansowe;
  • Doświadczenie na stanowisku o zbliżonym zakresie odpowiedzialności - min. 2 lata;
  • Doświadczenie w finansowym rozliczaniu kontraktów budowlanych;
  • Doświadczenie zdobyte przy realizacji dużych projektów infrastrukturalnych;
  • Dokładność i skrupulatność, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • Ukierunkowanie na cele, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzony zakres zadań.

Mile widziane

  • Doświadczenie zdobyte przy realizacji kontraktów kolejowych.

Oferujemy

  • Rynkowe warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach;
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny;
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii);
  • Zniżka na przejazdy kolejowe w wysokości 90%;
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika;
  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami;
  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecanie pracowników (500-5000zł brutto).