• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażSprzedaż B2BNew Business Specialist
    New Business Specialist
    Nowa
    Sprzedaż
    Grupa VIST Roczniak S.K.A.

    1 521 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    digital marketing

    prospecting

    CRM

    Microsoft Office Excel

    pozyskiwanie klientów

    prawo jazdy kat. B

    sprzedaż

    Mile widziane

    web development

    clickup

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Co powiesz na: jasną strategię rozwoju organizacji na najbliższe 3 lata, opisany plan strategiczny, opisany plan taktyczny na najbliższy kwartał, statusy karierowe, planowanie, forecastowanie, sprecyzowany cel przychodowy i jasno określony budżet?

    Klientocentryzm, holistyczne podejście i chęć realnego wsparcia marketingiem, a nie tylko wystawianie faktur.

    Czy brzmi to komfortowo?

    Wymagania

    Czego oczekujemy na tym stanowisku:

    • Proaktywnej postawy;
    • Co najmniej 3 letniego doświadczenia w sprzedaży w tym minimum rocznego w agencji reklamowej / software house [wymóg konieczny];
    • Doświadczenia w outbound sales;
    • Znajomość digital marketingu (min. SEO, Google Ads) – pozwalająca swobodnie rozmawiać z Klientem i być dla niego partnerem dopasowującym rozwiązania;
    • Rozumienia procesów biznesowych oraz potrzeb Klienta agencji;
    • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji;
    • Wyborna komunikacja oraz kunszt aktywnego słuchania;
    • Przyjemność z nieustawicznej nauki, ciągłego szukania lepszych sposobów pracy;
    • Znajomości Excela/Google sheet na dobrym poziomie;
    • Dobra znajomość systemów CRM np. Pipedrive;
    • Znajomość j. angielskiego min. B2;
    • Terminowość, procesowość i doskonała organizacja pracy;
    • Samodzielność i odpowiedzialność;
    • Dbanie o niuanse – obieg dokumentów, FV.

    Co nie jest wymagane, ale może być dużym plusem:

    • Prawo jazdy pozwalające Ci dotrzeć do większych Klientów;
    • Znajomość obszaru Web Developmentu (IT) – na poziomie podstawowym pozwalającym swobodnie rozmawiać z Klientem i być dla niego partnerem, dopasowującym rozwiązania w obszarze stron/sklepów i aplikacji webowych;
    • Znajomość ClickUp.

    Twoje zadania

    • Badanie rynku i pozyskiwanie siatki kontaktów B2B zgodnych z kwalifikatorami i wartościami Grupy VIST, zarówno online (LinkedIn, strony www) i offline (eventy branżowe, targi, konferencje).
    • Identyfikowanie osób decyzyjnych i dążenie do pełnego BANTa.
    • Aktywny prospecting - Cold Calling, rozmowy i spotkania na wydarzeniach branżowych.
    • Jakościowa obsługa ciepłych leadów.
    • Pełny proces sprzedażowy od kontaktu, briefowania, przez zbudowanie relacji, przygotowanie oferty, po negocjacje i podpisanie umowy oraz zlecenie projektu specjalistom wykonawczym.
    • Przygotowywanie spersonalizowanych ofert handlowych i ich merytoryczne, efektywne i efektowne przedstawianie.
    • Edukacja Klienta na temat USP i realnych korzyści usług digital marketingu Grupy VIST (SEO, Google Ads, Analityka, Social Media Ads, Allegro i Amazon Ads, UX, IT, Automated Marketing, itd.)
    • Realizacja założonego planu sprzedaży i raportowanie wyników.
    • Terminowa, zgodna z procesem i zorganizowana praca na systemach taskowych, SaaSach i CRMach sprzedażowych.
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i specjalistów.

    To oferujemy

    • Wynagrodzenie B2B: 6 000 podstawa netto na start + premie
    • 2 razy do roku rozmowy statusowe z możliwością podwyżki i awansu.
    • Trackowanie tylko 6:45 h godzin pracy rzeczywistej dziennie (przy całym etacie).
    • Pracę hybrydową (2 dni zdalnie, 3 dni w biurze Wrocław) lub 100% zdalną
    • Elastyczny start czasu pracy między 7:00 a 9:00.
    • Pracę z rozpoznawalnymi markami i ciekawymi projektami, np. BODZIO, Pizza Hut, Enel-Med, WSiP, Pluxee, Aflofarm.
    • Praca na systemach taskowych, doskonałość procesowa.
    • W sprzedaży stawiamy na transparentność, autentyczność i edukację Klientów.
    • Sprzedajesz wysokiej jakości usługi - nie zatrudniamy juniorów do pracy na Klientach, tylko seniorzy i doświadczeni “midzi”
    • Firmowy komputer i telefon.
    • Wiele szkoleń, szeroka baza wewnętrznych materiałów i webinarów edukacyjnych.
    • Możliwość realnego wpływu na rozwój działu New Business w agencji.
    • Nacisk na empatyczną i wspierającą komunikację w zespole.
    • Rozwój i długofalową ścieżkę kariery.
    • Mamy dla Ciebie również coś ekstra: Jesteśmy uczestnikiem programu akceleracji MMS (Mid-Market Sales). Dzięki temu będziesz mieć przestrzeń na specjalne wsparcie i konsultacje od pracowników z firmy Google.

    Proces rekrutacji:

    Weryfikacja CV – Krótki call zapoznawczy – Rozmowa meet 45 minut -  Zadanie rekrutacyjne (opcjonalnie) –  Decyzja

    1 521 USD

    B2B