Oferty
Graphic Designer
Nowa
Design

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

ddbgroup

design

graphicdesigner

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Gutenberg Warszawa jest należącą do Grupy DDB agencją reklamową specjalizującą się w komunikacji retail i etail marketingowej. Współpracuje z takimi markami jak mi.in.: Pepco, Auchan, Biedronka, Castorama, MediaMarkt, Super-Pharm, McDonald’s, Spotify, Forte, Seat, Porsche, Inpost.

Nr ref. 13/24

Zadania:

  • projektowanie i składanie katalogów produktowych oraz inspiracyjnych: opracowanie koncepcji kreatywnej we współpracy z teamem Art Director i Copywriter, nadzór sesji zdjęciowej oraz przełożenie idei na niesztampowe aranżacje magazynowe
  • troska o spójność i wysoki poziom realizowanych projektów

Wymagania:

  • doświadczenie w tworzeniu materiałów retailowych, minimum rok doświadczenia
  • znajomość programów graficznych z pakietu Adobe (InDesign, Illustraor, Photoshop)
  • mile widziana umiejętność szkicowania i rysowania
  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dołączone portfolio

Oferujemy:

  • udział w projektach agencji dla największych marek
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia zewnętrzne, biblioteka firmowa)
  • umowa o pracę lub kontrakt b2b
  • praca w modelu hybrydowym
  • możliwość odbierania nadgodzin w postaci dodatkowych wolnych dni
  • prywatna opieka medyczna (TU Zdrowie)
  • opieka psychologiczna (Laboratorium Psychoedukacji)
  • Dzień na U, czyli dodatkowy wolny dzień na ważne dla kobiet i mężczyzn badania profilaktyczne
  • dofinansowanie abonamentu MultiSport
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • bonus za polecenie pracownika do pracy
  • możliwość konsultacji z zewnętrznym coachem
  • biuro usytuowane w zielonej części Żoliborza, w pobliżu Centrum Olimpijskiego, Klubu Sportowego „Spójnia” i stadniny koni
  • biuro otwarte dla czworonogich przyjaciół naszych pracowników
  • ping-pong i piłkarzyki na terenie biura
  • klimatyczna kantyna z gorącą kawą
  • foodtracki na różne dni tygodnia na terenie kompleksu
  • spotkania i imprezy integracyjne, zarówno w ramach zespołów, jak i dla całej agencji
  • brak dress code’u