Oferty
Przedstawiciel medyczny
Sprzedaż

7 000 - 9 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
7 000 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca mobilna

Wymagane umiejętności

branża medyczna

skuteczna komunikacja

dobra organizacja pracy

znajomość branży med-tech

prawo jazdy kat. B

język angielski

sprzedaż

Opis stanowiska

Kim jesteśmy?

Tworzymy zespół profesjonalistów z dziedziny inżynierii i medycyny, których wyróżnia specjalistyczna wiedza, ale przede wszystkim zaangażowanie i ciekawość wobec nowoczesnych technologii. Jesteśmy przekonani, że połączenie pasji i innowacyjnego podejścia sprawiają, że nasza praca ma autentyczną wartość dla świata medycznego. Dążymy do tego, by HOLO vectors, było wsparciem na każdym etapie kariery medyka – od studenta medycyny po doświadczonego lekarza praktyka. Naszym celem jest stworzenie rozszerzonej rzeczywistości, która sprosta oczekiwaniom placówek medycznych oraz stanie się integralnym elementem każdej sali operacyjnej. Nasze zaangażowanie w rozwój innowacyjnych rozwiązań ma konkretny kierunek: poprawę jakości opieki zdrowotnej i przyczynienie się do postępu w dziedzinie medycyny.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie kontrahentów i klientów
  • budowanie oraz rozwijanie relacji z nowymi i obecnym kontrahentami
  • prowadzenie negocjacji
  • analiza rynku
  • współpraca z działem produktowym
  • przygotowywanie ofert
  • udział w konferencjach

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w branży med-tech
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista

To oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczne godziny pracy
  • kafeterię MyBenefit
  • możliwość skorzystania z karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej
  • darmowe lunche w biurze
  • 2 godziny tygodniowo na edukację i poszerzenie swoich umiejętności w ramach czasu pracy
  • firmową biblioteczkę
  • wsparcie merytoryczne w wykonywaniu zadań
  • współpraca z doświadczonymi specjalistami
  • możesz pracować nad innowacyjnym, całkiem nowym produktem, zmieniającym standardy pracy w opiece zdrowotnej
7 000 - 9 000 PLN

B2B