• Wszystkie ofertyWarszawaHoReCaHotelarstwoRecepcjonistka / Recepcjonista RiverView
    Recepcjonistka / Recepcjonista RiverView
    HoReCa
    Hotel InterContinental Warszawa

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    elastyczność

    język angielski

    odpowiedzialność

    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • profesjonalna obsługa Gości oraz klientów w recepcji klubu fitness hotelu 5* zgodnie z obowiązującymi standardami sieci IHG
    • rejestrowanie Gości oraz klinetów
    • udzielanie informacji na temat oferty Wellness Centre
    • szybkie i sprawne rozwiązywanie problemów Gości i klientów
    • efektywna komunikacja z innymi działami hotelu

    Nasze wymagania

    • umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z Gośćmi
    • bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz angielskiego
    • doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
    • odpowiedzialność oraz umiejętność podejmowania szybkich decyzji
    • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

    To oferujemy

    • W pełni dofinansowana opieka medyczna i dofinansowanie zajęć sportowych
    • Zniżki sieciowe w ponad 100 krajach na całym świecie
    • Posiłki
    • Bony świąteczne i prezenty
    • Parking pracowniczy w atrakycjnej kwocie
    • Integracje i szkolenia pracownicze
    Wszystkie ofertyWarszawaHoReCaHotelarstwoRecepcjonistka / Recepcjonista RiverView