• Wszystkie ofertyPoznańSprzedażSprzedażKierownik ds. sprzedaży i merchandisingu
    Kierownik ds. sprzedaży i merchandisingu
    Sprzedaż
    HRS Recruitment Services

    1 774 - 2 028 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    branża FMCG

    sprzedaż

    Komunikatywość

    analityka

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Chcesz być częścią innowacyjnej i szybko rozwijającej się firmy z branży FMCG? Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Sales & Merchandising Supervisor, która dołączy do dynamicznego zespołu naszego partnera i pomoże odnieść sukces jego markom na rynku.

    Obowiązki:

    • Kierowanie i nadzorowanie zespołu przedstawicieli handlowych i merchandisingowych;
    • Opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedaży w celu osiągnięcia i przekroczenia celów;
    • Optymalizacja rozmieszczenia produktów, poziomów zapasów i ekspozycji promocyjnych w sklepach;
    • Analizowanie danych sprzedażowych i trendów rynkowych w celu podejmowania decyzji dotyczących merchandisingu.

    Wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży i merchandisingu w branży FMCG;
    • Udowodnione umiejętności przywódcze i zdolność zarządzania zespołem;
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
    • Analityczny sposób myślenia, z naciskiem na podejmowanie decyzji w oparciu o dane.

    Nasz partner oferuje:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie z premiami uzależnionymi od wyników;
    • Możliwość pracy dla jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży;
    • Samochód służbowy i telefon;
    • Możliwości rozwoju zawodowego;
    • Wspierające środowisko zespołowe z perspektywami rozwoju kariery.

    Skontaktujemy się wyłącznie ze wstępnie zatwierdzonymi kandydatami.

    Wszystkie ofertyPoznańSprzedażSprzedażKierownik ds. sprzedaży i merchandisingu
    1 774 - 2 028 USD