• Wszystkie ofertyWrocławHRLeadershipManager ds. komunikacji wewnętrznej i rozwoju
    Manager ds. komunikacji wewnętrznej i rozwoju
    HR
    Human Group

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    APT

    rekrutacja

    język angielski

    Opis stanowiska

    HUMAN GROUP to innowacyjna organizacja, która w Polsce istnieje od 2016 r. (wcześniej od 2012 r. działająca prężnie na rynku zachodnim) i zrzesza 6 wyspecjalizowanych spółek odpowiadających na potrzeby biznesu w zakresie rekrutacji, outsourcingu a także pracy tymczasowej. Nasze dedykowane linie biznesowe realizują dla klientów projekty rekomendacji specjalistów i managerów oraz wspierają technologicznie firmy dostarczając zespoły projektowe z obszaru IT.

    Aktualnie również rozwijamy nasz autorski produkt technologiczny, którego beneficjentami są centra dystrybucyjne oraz produkcyjne i inne miejsca, w których efektywność ma kluczowe znaczenie.

    Zakres obowiązków:

    • bieżąca współpraca z działem rekrutacji i operacji pod kątem standaryzacji procesów i diagnozowania wyzwań związanych z zasobami ludzkimi oraz obsługą projektów,
    • planowanie strategii rozwoju kompetencji w obszarze rekrutacji i operacji,
    • audyt standardów współpracy w zakresie rekrutacji i operacji,
    • organizacja i zarządzanie programami rozwoju kompetencji i szkoleniami dla pracowników,
    • pomoc pracownikom w opracowaniu indywidualnych planów rozwoju kompetencji zgodnych z celami organizacji i potrzebami pracowników,
    • ocena skuteczności programów szkoleniowych i rozwojowych,
    • ustalanie wyników i ocen pracowników w zakresie rozwoju kompetencji,
    • rozwój liderów, koordynatorów,
    • dbanie o pozytywny employer branding oraz przepływ komunikacji wewnątrz organizacji,
    • dbanie o realizację i ewaluację wypracowanych standardów.

    Nasze wymagania:

    • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze rekrutacji/HR zdobyte w firmie outsourcingowej lub w agencji pracy - warunek konieczny,
    • praktyczne doświadczenie w pracy z międzynarodowymi zespołami,
    • swobodne komunikowanie się w j. polskim,
    • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
    • dobrze rozwinięte umiejętności managerskie,
    • znajomość aktualnych trendów rekrutacyjnych,
    • umiejętność pracy pod presją czasu i określania priorytetów,
    • orientacja oraz nastawienie na realizację założonych celów,
    • umiejętność planowania pracy własnej i zespołu oraz motywowania podległych pracowników.

    Oferujemy:

    • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia przy ul. Dąbrowskiego,
    • dużą decyzyjność w organizacji własnej pracy,
    • realny wpływ na rozwój organizacji -  rola raportująca bezpośrednio do Zarządu,
    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie otwartej na ludzi i nowe pomysły,
    • możliwość rozwoju własnych kompetencji i budowania pozycji eksperta dzięki atrakcyjnym wyzwaniom,
    • benefity medyczne (Luxmed) i sportowe(Multisport),
    • budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji,
    • wyjazdy integracyjne,
    • przyjazną atmosferę i partnerskie podejście.

    Aplikuj do nas, jeśli widzisz, że to ogłoszenie jest dedykowane właśnie dla Ciebie! Poczujesz się z nami dobrze, jeśli lubisz jak dużo się dzieje i nie boisz się zmian. Do usłyszenia!

    Wszystkie ofertyWrocławHRLeadershipManager ds. komunikacji wewnętrznej i rozwoju