• Oferty
  • Wszystkie ofertyWrocławHRLeadershipHR Manager
    HR Manager
    HR
    Europa Ubezpieczenia

    HR Manager

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    budżetowanie

    employer branding

    HR

    język angielski

    zarządzanie zespołem

    kadry

    Opis stanowiska

    Twój zespół:

    Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w obszarze HR. Nieustannie się rozwijamy, a także zdobywamy nową wiedzę i umiejętności, bo wiemy jak intensywnie zmienia się współczesny rynek pracy. Zawsze gramy do jednej bramki i mamy do siebie pełne zaufanie. Ważna jest dla nas pozytywna atmosfera, bo tylko w takiej można kreatywnie i efektywnie realizować swoje projekty. Cenimy poczucie humoru i nieszablonowy sposób myślenia.

    Twoje zadania:

    ·        Zarządzanie biurem oraz kierowanie zespołem pracowników.

    ·        Nadzorowanie procesów kadrowo-placowych, w tym polityki wynagradzania.

    ·        Odpowiedzialność za procesy HR, w tym rekrutacje, oceny pracownicze, rozwój oraz szkolenia.

    ·        Opracowywanie efektywnych systemów motywacyjnych i narzędzi wynagradzania.

    ·        Planowanie i nadzór nad realizacją budżetu HR.

    ·        Przygotowywanie raportów, zestawień oraz prezentacji danych.

    ·        Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań oraz dobrych praktyk HR.

    ·        Dbanie o kulturę organizacyjną opartą na szacunku i współpracy.

    Nasze oczekiwania:

    ·        Minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

    ·        Doświadczenie w realizacji projektów usprawniających działanie miękkiego i twardego HR.

    ·        Doświadczenie w zarządzaniu zmianą.

    ·        Praktyczna i aktualna wiedza z zakresu prawa pracy.

    ·        Doskonała orientacja w nowoczesnych rozwiązaniach i trendach HR.

    ·        Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

    ·        Umiejętność współpracy i budowania relacji na każdym szczeblu organizacji.

    ·        Inicjatywa w działaniu oraz sprawna komunikacja.

    Nasza propozycja dla Ciebie:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Praca w nowoczesnej instytucji finansowo-ubezpieczeniowej.
    • Świetna atmosfera – mówimy do siebie na Ty i doceniamy swoją pracę.
    • Szansa poznania branży ubezpieczeniowej od podszewki.
    • Możliwość szybkiego i wszechstronnego rozwoju.

    Dbamy o Twoje zdrowie i komfortowe warunki pracy:

    • Kafeteria benefitów z setkami opcji do wyboru.
    • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa dla Ciebie i Twojej rodziny.
    • Nowoczesne biuro w pobliżu starego miasta.
    • Elastyczne godziny pracy i praca hybrydowa.
    • Zespołowe i firmowe spotkania integracyjne.
    • Wsparcie sportowych pasji pracowników i startów w zawodach.

    Zapewniamy Ci dostęp do stałego rozwoju:

    • Możliwość wzbogacania kompetencji i wiedzy zawodowej na szkoleniach zewnętrznych, konferencjach, warsztatach oraz seminariach.
    • Rozwój kompetencji miękkich podczas szkoleń wewnętrznych, w oparciu o najnowszą wiedzę.
    • Dofinansowanie do studiów magisterskich i podyplomowych.
    • Nauka języka angielskiego i niemieckiego na różnych poziomach.
    • Różnorodność projektów i zadań rozwijających nowe umiejętności.
    • Możliwość podjęcia nowych wyzwań i doświadczeń zawodowych w ramach rekrutacji wewnętrznych.