• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażZarządzanie sprzedażąManager Działu Sprzedaży ds. Inwestycji Klienta (HoReCa)
    Manager Działu Sprzedaży ds. Inwestycji Klienta (HoReCa)
    Nowa
    Sprzedaż
    Intrec

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    prawo jazdy kat. B

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    IntRec jest innowacyjnym, globalnym dostawcą usług w zakresie rekrutacji pracowników, działającym obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

    Jesteś doświadczonym Managerem Sprzedaży?

    Masz doświadczenie w ? Mamy dla ciebie ciekawą ofertę.

    Nasz klient zajmuje się kompleksowym doradztwem z zakresu wsparcia klientów stojących przed wyzwanie wyboru wyposażenia gastronomicznego swojego lokalu. Jest zarówno dystrybutorem jak i producentem sprzętu, a w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Managera ds. Rozwoju Dystrybucji na rynek czeski i słowacki.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie z możliwością wyboru rodzaju umowy (B2B, UoP)
    • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy
    • Długoterminową współpracę
    • Bogaty pakiet narzędzi służbowych, w tym laptop, telefon oraz samochód służbowy
    • Benefity pozapłacowe dofinansowane przez pracodawcę: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa
    • Pełne wsparcie wdrożeniowe i merytoryczne
    • Pracę hybrydową/ mobilną (centrala firmy znajduje się w Katowicach)

    Wyzwania czekające na tym stanowisku:

    • Zarządzanie zespołem sprzedażowym
    • Koordynowanie procesem realizacji sprzedaży - kompleksowe wyposażenie profesjonalnych zapleczy kuchennych
    • Kontrola punktów krytycznych procesu realizacji sprzedaży
    • Udział w negocjacjach oraz rozmowach handlowych z kluczowymi klientami
    • Negocjowanie zapisów umów handlowych
    • Koordynowanie procesu windykacji, rozpatrywanie reklamacji
    • Prowadzenie odpraw handlowych oraz motywowanie pracowników
    • Prowadzenie procesu rekrutacji oraz szkolenie pracowników
    • Delegowanie zadań oraz rozliczanie efektów pracy
    • Tworzenie sprawozdań i analiz, raportowanie wyników sprzedażowych - pełna odpowiedzialność za efektywność finansową działu
    • Aktywny i kreatywny udział w procesie rozwoju działu
    • Komunikacja z kadrą zarządzającą innych działów w celu korygowania i poprawiania istniejących oraz tworzenie nowych procedur i rozwiązań

    Idealny kandydat:

    • Posiada 5 lat doświadczenia w w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w branży technicznej
    • Ma wysokie umiejętności analityczne a także predyspozycje do zarządzania zespołem
    • Jest zorientowany na cel
    • Posiada umiejętność współpracy i budowania relacji
    • Dobrze zna pakiet MS Office (Excel)
    • Posługuje się prawem jazdy kat. B
    • Doświadczenie w sprzedaży wyposażenia profesjonalnych zapleczy kuchennych będzie dodatkowym atutem

    Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się:

    • Telefonu, aby umówić dogodny termin spotkania online
    • Spotkanie online z jednym z naszych rekruterów, aby poznać bliżej ofertę i pracodawcę oraz ciebie
    • Jeśli pozytywnie przejdziesz ten etap, a pracodawcę zainteresuje przesłana przez nas rekomendacja, czeka Cię już finałowe spotkanie z pracodawcą
    • Na koniec, niezależnie od rezultatu procesu otrzymasz feedback, a może również ofertę współpracy?
    Wszystkie ofertyKrakówSprzedażZarządzanie sprzedażąManager Działu Sprzedaży ds. Inwestycji Klienta (HoReCa)