• Wszystkie ofertyRegułyPraca biurowaKoordynator działu obsługi kancelarii
    Koordynator działu obsługi kancelarii
    Praca biurowa
    Iron Mountain

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    Microsoft Office Excel

    dobra organizacja pracy

    język angielski

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Reguły

    Twoje zadania to m.in.:

    • Ustalanie harmonogramu pracy i monitorowanie realizacji projektów zgodnie z wymaganiami technicznymi oraz SLA.
    • Monitorowanie jakości i efektywności procesów oraz ich usprawnianie.
    • Kontakt z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi.
    • Monitorowanie wyników pracy zespołu, czasu pracy i absencji pracowników.
    • Szkolenie i motywowanie pracowników oraz organizowanie spotkań zespołowych.
    • Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP, dyscypliny oraz prawa pracy.
    • Promowanie dobrego wizerunku firmy i etycznych zachowań.
    • Współpraca z innymi działami oraz dbanie o właściwy przepływ informacji.

    Zaaplikuj do nas jeśli:

    • Posiadasz co najmniej roczne doświadczenie w obsłudze procesów kancelaryjnych lub/i w zarządzaniu zespołem
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel)
    • Sumiennie i skrupulatnie realizujesz powierzone zadania i obowiązki
    • Umiejętność konstruktywnego myślenia i pracy w grupie
    • Asertywność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
    • Dobra organizacja pracy, kreatywność i zaangażowanie

    W zamian oferujemy:

    • Umowę o pracę i współpracę w dłuższej perspektywie czasowej
    • Pracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach pracy 8:00-16:00 lub 10:00-18:00
    • Szkolenia wdrażające oraz możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Ubezpieczenie na życie (z opcją ubezpieczenia bliskich)
    • MultiSport
    • Bożonarodzeniowe karty podarunkowe
    • Nagrody jubileuszowe

    Wszystkie ofertyRegułyPraca biurowaKoordynator działu obsługi kancelarii