PR Consultant – Brand PR
al. Niepodległości 106, Warszawa +4 Lokalizacje
K+ Group
K+ to nie tylko firma. To 13 lat zaangażowania, zespoły ekspertów i wiele zdobytych nagród w renomowany konkursach branżowych. Nasz team to połączenie doświadczenia, świeżości i kreatywności! Teraz poszukujemy Ciebie – osoby ambitnej i otwartej na nowe wyzwania, która dołączy do zespołu K+ PR jako PR Consultant!
Zakres Twojej codziennej odpowiedzialności:
Wsparcie PR Managera w prowadzeniu kompleksowych kampanii produktowych dla klientów z branży rozrywkowej (m.in. Netflix)
Aktywny udział w kreacji, implementacji oraz ewaluacji strategii komunikacyjnych
Opracowywanie i redagowanie materiałów informacyjnych
Budowanie i utrzymywanie relacji klientem poprzez codzienny kontakt oraz proaktywną postawę – zostań doradcą klienta, a nie jedynie podwykonawcą
Bieżące wsparcie w prowadzeniu biura prasowego oraz utrzymywanie kontaktów z przedstawicielami mediów
Wsparcie w organizowaniu konferencji prasowych i innych wydarzeń branżowych dla mediów i influencerów
Monitoring komunikacji, w szczególności mediów, zgodnie z wymaganiami projektu czy klienta
Zaaplikuj do nas, jeśli:
Posiadasz przynajmniej dwuletnie doświadczenie w projektach z obszaru PR-u produktowego
Lubisz i potrafisz pisać - to podstawa
Dobrze radzisz sobie w obszarze media relations i posiadasz doświadczenie w prowadzeniu biura prasowego
Jesteś dokładny/a, a jakość ma dla Ciebie znaczenie
Znasz narzędzia takie jak Prowly czy platforma IMM
Z otwartością i zaangażowaniem podchodzisz do nowych zadań, wykonujesz je rzetelnie i terminowo
Jesteś otwarty/y, rozumiesz i potrafisz odkrywać potrzeby klienta
Komunikacja w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu (poziom min. B2)
Mile widziane:
Zainteresowania w obszarze szeroko rozumianej kultury i popkultury, szczególnie w obszarze filmów i seriali
Co możemy Ci zaproponować:
Dobrze skomunikowane miejsce pracy, byś nie tracił/a czasu na dojazd (choć teraz pracujemy głównie zdalnie, a spotykamy się raz/ dwa razy w tygodniu w biurze na Team Day ;))
Lekcje angielskiego, by z każdym złapać wspólny język
Kafeterię MyBenefit, by praca dawała więcej satysfakcji
Prywatną opiekę medyczną, bo ważne jest dla nas Twoje zdrowie
Ubezpieczenie na życie, żebyś czuł/a się bezpiecznie
Realne możliwości rozwoju, bo chcemy, żebyś rósł/a razem z nami
Dodatkowy wolny dzień na urodziny
PR Consultant – Brand PR
PR Consultant – Brand PR
al. Niepodległości 106, Warszawa
K+ Group